wyjazdy

Incentive - jedynie dla koncernów? Wyjazdy integracyjne

Incentive
Source: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla każdego jasne określenie, które określa pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.

Jakie wycieczki Dubaj może nam zaproponować?

Kuba
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Dużym zainteresowaniem radują się wycieczki Dubaj
Coraz częściej nasze podróże okazują się być dalekie oraz ocierają się o państwa, do których jeszcze zupełnie niedawno w ogóle byśmy się nie wybrali. Dlatego nie może nas zaskakiwać to, że tak sporym zainteresowaniem radują się wycieczki Dubaj, ponieważ to miasto tak świetnie się rozwija i znacznie częściej pojawia się w przeróżnych filmikach i książkach.

Gdzie na urlop?

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Bardzo szybko idą do nas takie miesiące, na które to często chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po którym to, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A wakacje, choć nie wszystkich obejmują, są jak oczywiście czasem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.

Wizyta w Ziemi Świętej - co warto zobaczyć będąc na miejscu i którą firmę wycieczkową wybrać

Izrael
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Miejsca religijnego kultu są odwiedzane przez licznych żarliwych wyznawców wiary. W Polsce jest co najmniej parę miejsc, jakie są obowiązkowe do obejrzenia dla każdego aktywnego pielgrzyma.
Tags: 

Wyjazdy żakowskie wspaniałą sposobnością do wspólnej integracji

Studenci podczas wykładu
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Często przed poczęciem roku studenckiego planowane są przeróżne wyjazdy studenckie, jakich kluczowym celem jest społeczna integracja. Takie wyjazdy są aranżowanie głównie dla pierwszego roku studiów. Osoby, jakie dopiero mają począć naukę na studiach częstokroć czują się osamotnione, nie wiedzą nic a nic o uczelni bądź osobach, z którymi będą studiować.

Masz zamiar jechać do Olsztyna? Zatroszcz się o dogodne warunki noclegowe!

hotel
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Każdy wyjazd, jaki musi trwać dłużej niż jeden dzień, zmusza do załatwienia miejsc noclegowych w komfortowym obiekcie. Bez znaczenia jest, czy rozchodzi się o wyjazd zawodowy czy rekreacyjny, bez pokoju z komfortowym posłaniem nie może się obejść, ponieważ każdy wymaga snu i miejsca, gdzie może zregenerować siły.

Pogodne lato, błękitne morze, inaczej sezon na wczasy zaczęty

Figura na lato
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Mając na myśli: wczasy, w głowie posiadamy tyko jedno, okres rozkosznego nieróbstwa, całkowitego nic nie robienia w miejscu, w którym czujemy się szczególnie. Pełny rok kształcimy się, wstajemy rano, zabieramy na siebie dużo obowiązków po to, by na jeden lub dwa tygodnie pojechać na upragniony wyjazd. Kiedy zbliża się już ten moment, odpowiednio jest przeszukać strony Internetowe, wpaść do biura turystycznego i rozejrzeć się w propozycjach letniskowych. Ofert jest dużo. Należałoby zastanowić się jednakże nad ofertą last minute z Niemiec.

Narty i snowboard w kraju i za granicą

zima
Author: Colby Stopa
Source: http://www.flickr.com
Organizatorzy wyjazdów zimowych w nadchodzącym czasie mają do zaoferowania wiele ciekawych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo interesująco. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu oraz południowym-zachodzie kraju cieszą się dużym zaciekawieniem.

Jak powinno się zorganizować naszą podróż za granicę?

Autobus wycieczkowy
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że turystyka jest niezmiernie ważnym detalem naszego życia. Jest ona w stanie w pokaźnym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty wiedzy, ale także sprawia, że regenerowanie sił po długotrwałym czasie pracy staje się niezmiernie przyjemne. Z naszej strony czynimy tym samym wszelakie wysiłki, aby realnie efektywnie zaplanować sobie czas wyjazdu, w jakim zapominamy o wszelkich problemach.

Gdzie udać się na wakacje życia, czyli rejestr zakątków na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy szary obywatel

tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Przynajmniej raz w życiu warto wyjechać do ciepłych państw - takiego zdania jest większość naszych rodaków, lecz na przeszkodzie do realizacji marzeń stoi zazwyczaj zbyt wygórowany koszt takich podróży i kwaterunku. Nawet zaciągnięcie kredytu albo zapożyczenie się u majętniejszych przyjaciół nieczęsto wchodzi w rachubę.

Urlop w kraju corridy i słońca. Zobacz, co warto zobaczyć

plaża
Author: Cha già José
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś zwolennikiem wakacji, podczas których można powylegiwać się na złotej plaży i zwiedzić masę frapujących miejsc, trafnym celem wydaje się Hiszpania. Ten niesamowity kraj oferuje zarówno wspaniałe wybrzeże, w sam raz dla zwolenników plażowania, jak i wiele zabytków.

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zazwyczaj widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na stołeczku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, no, może książkę można przeczytać.

Wakacje w siodle

Jazda konna
Author: Luxt Design
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy chciałby, by jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie. W internecie można natknąć się na niemało sugestii obozów i kolonii, włączając w to od niedawna cieszące się dużą popularnością wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Ta forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Które większe polskie miasta warto zwiedzić?

para turystów zwiedzająca miasto
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że turystyka to bardzo istotna część naszej codzienności. Zmienianie naszego położenia pobytu oraz poznawanie nowych miast bez wątpienia jest doskonałą okazją do naszego rozwoju intelektualnego, ale i zarazem do wypoczynku.

Pages