wydarzenia

Incentive - jedynie dla koncernów? Wyjazdy integracyjne

Incentive
Source: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla każdego jasne określenie, które określa pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.

Najlepsze książki na temat powstania warszawskiego pozwalają przybliżyć sobie historię tej bitwy

książki
Author: bdamon
Source: http://www.flickr.com
Książki o powstaniu warszawskim, są aktualnie dostępne zazwyczaj w każdej księgarni na obszarze Polski, jak również w Internecie, gdzie działają księgarnie online. Jest możliwość więc kupić książkę, która przedstawia obszernie niezwykle ważne zdarzenie w historii Polski.

Mądrość ludzka nie zna granic. Całe szczęście, iż możemy korzystać z jej dobrodziejstw

antykwariat
Author: ideowl
Source: http://www.flickr.com
Nasza mądrość jest nieograniczona, jej najistotniejsze dzieła spotkać możemy w wielu częściach naszego świata. Najczęściej odnajdziemy je w księgarniach i bibliotekach zlokalizowanych na całym świecie, ale także w architekturze, jaka ukrywa w sobie coś więcej niż tylko materiał, dane budowle zostały postawione. Stoi za tym człowiek, twórca, geniusz, tak samo, jak w książce. Sama się nie napisała, ktoś musiał znaleźć inspirację, aby zaprezentować nam wiedzę, z której dzisiaj korzystamy. Dzięki temu zachowane zostało dziedzictwo naszej kultury, a to sprawia, że jesteśmy nieco bardziej wartościowi.
Tags: 

Kilka zasad przy wyborze sali na zorganizowanie konferencji czy szkolenia

sala konferencyjna
Author: Josh Lee
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w jakiejś firmie zapadnie decyzja o organizacji konferencji, to parę osób może mieć dużo pracy w okresie przygotowań. Zwłaszcza jeśli dotychczas nie robili niczego takiego, bo zorganizowanie tego typu wydarzenia to niekiedy mnóstwo spraw do przypilnowania. Najważniejszą z nich będzie wyszukanie miejsca, w którym konferencja będzie się odbywać. Jeśli w siedzibie firmy znajdzie się dobra sala, na której można to będzie wszystko zorganizować, to można to będzie wykorzystać, ograniczając dużo wydatków.

W którym miejscu najdogodniej zorganizować szkolenie? Czy miejsce ma znaczne znaczenie? Czy trzeba się przejmować lokalizacją?

Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz do zorganizowania szkolenie łączone z imprezą mającą na celu integrację? Szukają najdogodniejszego miejsca, żeby to planować? Poszukujesz także noclegów, aby uczestnicy szkolenia mieli okazję w wyznaczonym miejscu przenocować?