wędrówki

Przeznaczona na zimę odzież dla miłośników górskich wycieczek - czytaj na ten temat więcej

kurtka
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Może za oknem jeszcze tego za specjalnie nie widać, ale ogromnymi susami nadchodzi do nas zima. Prędzej czy później temperatura znacząco spadnie, a na niebie mogą znaleźć się bajkowe płatki śniegu. Warto więc już dziś pomyśleć o porządnie dobranej odzieży. Szczególnie, jeśli zamierzamy zimowy urlop spędzić będąc aktywnym. Zaprojektowana z myślą o zimie odzież sportowa będzie w tym wypadku idealna.

Ekwipunek na wyprawę górską lub rowerową

góry2
Source: www.morguefile.com
Zbliżają się dużymi krokami cieplejsze miesiące, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Stanowi to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w pensjonatach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – jednak potrzeba do tego silnego charakteru i fizycznej sprawności, a na pewno solidnego stanu zdrowia.

Odkryj urok polskich małych miast

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
O niezapomnianym odpoczynku marzymy przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas wypoczynkowy za pasem. Broszury agencji turystycznych pełne są znakomitych obrazków zagranicznych ośrodków wczasowych. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na wakacje za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyjeżdżać aż tak daleko, by zasłużenie spędzić czas?

Dla piechurów i lubiących górskie klimaty Sudety Zachodnie są wręcz miejscem idealnym. Na uwagę zasługuje wiele miejsc, jak Szklarska Poręba

Sudety
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Sudety Zachodnie jest obszarem o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Sieć szlaków turystycznych ustalona jest, ażeby prowadzić od atrakcji do atrakcji, a również od schroniska do schroniska. Stwarza to perfekcyjny klimat dla aktywności.