Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Grecja - ślady historii na każdym kroku

kuchnia
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Grecja to szczególny kraj. Jak niewiele innych na świecie może się poszczycić wieloma niepowtarzalnymi zabytkami. Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że to kolebka naszej cywilizacji, bogata w niezwykłe zabytki, które do dnia dzisiejszego budzą podziw. Grecja to przecież Olimp - siedziba greckich Bogów, to słynny Epidauros z charakterystyczną, bardzo wyjątkową akustyką.

Grecja - idealne wakacje dla ciebie!

Hiszpania
Author: OK Apartment
Source: http://www.flickr.com
Wakacje z pełnym słońcu, w otoczeniu intrygujących zabytków, z szumem fal w tle i zapachem kwiatu pomarańczu? Tak, to Grecja, kraj niezliczonych możliwości, jeśli chodzi o planowanie wypoczynku. Greckie wyspy cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów z Polski, zarówno tych nastawionych na leniwy wypoczynek na plaży, jak i osób pragnących zwiedzać i wybierających wycieczki objazdowe.

Spontaniczna wyprawa po Polsce – w jaki sposób łatwo wynająć pokój?

Czasami wycieczki nie możemy zaplanować na tyle wcześnie, żeby spokojnie zarezerwować hotel, wiele rzeczy, które zajmują nasz czas związanych z obowiązkami w pracy i domu sprawia, że wakacyjne wojaże, chcąc nie chcąc, czekają na przyjście wiosny, a nawet lata. Czasami potrzebujemy szybko zarezerwować hotel np. tu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, ponieważ decydujemy się wybrać na koncert czy odwiedzić znajomych.

Wczasy w ostatniej chwili

Chorwacja - wakacje last minute
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Lato 2014 jest już od miesiąca. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nie martw się! Sporo biur wczasowych oferuje swoim klientom wakacje last minute – zazwyczaj sporo tańsze od tych standardowych.

Oferty biura turystycznego

wakacje w Meksyku
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Jakie jest najciekawsze zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą stuprocentowo się zrelaksować i w pełni odpocząć od codziennej pracy? Polecane biuro turystyczne doskonale dopasuje propozycję do danych potrzeb zainteresowanych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest dobranie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak przykładowo inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.

Pomysły na zagraniczny urlop

Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Dobiegają końca piłkarskie emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany najczęściej snuje się na kilkanaście tygodni przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających z pewnością zostaną świetne oferty w biurach podróży. Jest jeszcze pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?

Wakacje 2014 - pora pomyśleć o kierunku podróży

last minute
Source: www.orlica.pl
A więc nareszcie pojawiła się wiosna, a razem z nią pora, by mądrze przemyśleć wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie wczasów w ciągu najbliższych dni, może cię czekać niemiła niespodzianka. Ale to nie jest dramatyczna sytuacji – zawsze możesz natrafić na bardzo korzystne last minute do Egiptu i pojechać na urlop marzeń za małe pieniądze.

Co na wakacje Ustronie Morskie ma szansę nam proponować?

Słowacja
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Zanim pójdziemy na wakacje to powinno się sobie wszystko dobrze planować, tak aby otrzymać pewność, że na pewno będzie podobać nam się w tym miejscu.

Element, który poprawi funkcjonalność działki|Namiot ogrodowy – doskonały na działkę

namiot
Author: PRAKTIKER
Source: PRAKTIKER
Sad czy nawet niewielki przydomowy ogródek wzbudza różne konotacje. Niektórzy są zdania, że to przestrzeń, w której trzeba sadzić warzywa i drzewa owocowe. Dzięki temu można produkować prowiant na własny użytek czy nawet przeznaczony na handel. Inni są zdania, że ogród to przede wszystkim przestrzeń relaksu. Nie ważne jednak po której stronie jesteś, tak czy inaczej namiot ogrodowy może być dla Ciebie bardzo pomocny. Dlaczego?

Pages

Subscribe to RSS - W plenerze

Nagrania