psy

Karmy applaws i canagan dają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego pupila.

Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota chce dla swojego przyjaciela tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Trzeba mieć na uwadze, że dobrze odżywiony pupil będzie zdrowy i śliczny, a przede wszystkim będzie przy nas każdorazowo trwał.

Karmy dla zwierząt, karma dla kotów, tor przeszkód dla kota

Kot domowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy, kto ma kociaka wiedzą że to dość specyficzny czworonóg. Nie je każdej rzeczy, co mu się podsunie pod pysk. Poza tym koty są indywidualistami, więc raczej nie powinniśmy liczyć na to, że będą się do nas łasiły ciągle, będzie to raczej tylko i wyłącznie ich wybór.

Zwierzęta wśród ludzi – co podawać swojemu kotu, aby był zdrowy?

Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ludzie od lat przygarniali do swoich obejść zwierzęta. Zaczęli dawno temu i trwa to do dziś. Po pierwsze, niektóre zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że niektóre zwierzęta, szczególnie wilki, dają się oswoić, a gdy już się to uda, one odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i lojalnością, lecz także czujnością, czy też, po właściwym szkoleniu, wsparciem w szukaniu zwierzyny i łowach.

Sklep dla czworonogów w sieci

Author: Qole Pejorian
Nowe technologie sprawiają, że wszystko staje się komfortowe i łatwe. Nawet zakupy można zrobić, nie wychylając za próg mieszkania. W Internecie funkcjonują już sklepy praktycznie z każdej możliwej dziedziny. Spotkasz tu więc sklep z obrazami, hurtownię poduszek i kołder, ofertę drobnego producenta starych win z południowej Francji itp.. I nie wyłącznie ty skorzystasz na błyskawicznych zakupach z dostawą do mieszkania, lecz też twój zwierzęcy pupil. Aktualnie nawet psy mają swój sklep zoologiczny online!

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - kiełki zbóż są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Polecane psy stróżujące

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Zakup rasowego psa większość ludzi traktuje bardzo serio. Głównie dlatego, że jest to duży wydatek. Stąd też rasowy pies nierzadko jest czymś więcej niż tylko kompanem swojego właściciela. Drogi pies, podobnie drogi drogie auto potwierdza styl życia swojego właściciela.

Karma dla każdego pupila

Wybranie dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami jedynie cenionych i doświadczonych fachowców. W nowym tysiącleciu warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.

Jak nie popsuć charakteru pupila?

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Podejrzewasz, że twoja pociecha miała zawsze ciekawe zainteresowania? Już w w czasie, gdy miało zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i możliwości stworzenia pięknego i niepowtarzalnego ogrodu. Mówisz, że to najlepszy pomysł na zajęcie dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą się interesować się wszystkim i choćby trwało to jedynie przez krótki czas warto umożliwić im takie próby. Ale – uwaga – pamiętajmy, że odpowiednie jest próbowanie z głową.

Bez zwierzaków domowych w mieszkaniu jest smutno

Author: West Zest
Mieszkanie bez zwierząt wydaje się puste, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psiaka lub kotka nie posiada w sobie przyjaznej klimatyczności, nie ma zwierzęcego pierwiastka, który przecież wszyscy nosimy w sobie, nie ma także bezmiernego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się zdenerwować). Zanim jednakże zdecydujemy, iż jednak chcemy posiadać zwierzę pamiętajmy, żeby wybrać dobrze. Kotek czy piesek? Jaka rasa? To wszystko musimy dokładnie rozważyć.

Jak najlepiej dbać o ukochanego psa?

Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
W naszych mieszkaniach po wielokroć znajdują się zwierzęta. W praktyce bowiem po wielokroć okazuje się, że wielu z nas nie jest w stanie dobrze funkcjonować bez egzystencji zwierząt. Ich fakt bycia niejednokrotne jest dla nas niezmiernie znaczący, bowiem niejednokrotnie zwierzęta traktowanie są tak samo jak inni domownicy. Jako odpowiedzialni hodowcy bardzo po wielokroć zmuszeni jesteśmy zarówno do zapewnienia im najlepszych warunków. Na szczęście w dniu dzisiejszym w sklepach zoologicznych możemy spotkać niezwykle duży wybór wszelkich akcesoriów dla naszych zwierząt.

Jak sporo taniej utrzymać własnego zwierzaka?

Kot, zwierzęta domoiwe
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Chociaż w dalszym ciągu utrzymanie zwierzaka - psa czy kota, generalnie nie jest ogromnym wydatkiem, to jednak zwłaszcza ostatnimi czasy nietrudno zauważyć, że ludzie narzekają, iż dzisiaj nawet utrzymanie domowego zwierzaka nie jest łatwe. Cóż, jeżeli jest znaczące spowolnienie w gospodarce, nie powinniśmy sądzić, że tylko ludzie będą musieli cierpieć. Oczywiście nigdy nie warto pozbywać się swojego zwierzęcia, to nie ma żadnego sensu. Trzeba po prostu odnaleźć to miejsce, gdzie smycze bądź kuwety dla kotów są nieco tańsze.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka.Naturalnie nikt, kto jest właścicielem psa lub marzy o nim, nie podważy tego hasła.

Szczeniak, pudel francuski
Author: edgar0587
Source: http://www.sxc.hu
Aczkolwiek rasowy pies może być też dochodową inwestycją. Chociaż utrzymanie rasowego pupila wiąże się ze dużo większą odpowiedzialnością niż wychowanie nierasowego pieska. Jednak hodowcy nie skarżą się. Oprócz pozytywnych doświadczeń, jak duma z championa, można też dobrze zarobić.
Na czym polega właściwa hodowla?

Satysfakcja, a przyzwyczajenie, czyli jaką kupić karmę dla psa

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Zwolennicy zwierząt staną w ich obronie za każdym razem. Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy chomika w klatce, czy czworonoga z budą. Wokół odżywiania, szczególnie psów, istnieje parę wartych uwagi przesłanek. Jeśli zależy wam na zdrowiu własnych psów wykorzystujcie poniższe zalecenia.

Jak najlepiej dbać o zdrowie psa?

Kot domowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od dawnych epok. Jak tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zabijania i dawania przyodziewku. Zrodziła się idea hodowania, a wilki, które później dość długo i powoli przekształcały się w nieco inny gatunek, bliżej znany nam jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane częściowo jako dodatkowi członkowie plemion, i wyjątkowo czujne i przydatne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.

Pages