plaże

Interesującą ofertą na spędzenie urlopu jest kitesurfing w słonecznej Hiszpanii

hiszpańskie wybrzeże
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com
Nie musimy koncentrować się jedynie na zwiedzaniu. Kiedy udajemy się na zagraniczną wyprawę i jeszcze jako miejsce naszego pobytu wybieramy Hiszpanię, to powinniśmy się dobrze zastanowić nad zużyciem czasu, który będziemy mieli szansę tam spędzić.

Niezapomniany relaks nad polskim morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to znana miejscowość letniskowa mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Wraz z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, idealnie przystosowany by ugościć wczasowiczów planujących wakacje 2014 nad morzem Bałtyckim!

Jantar - i sekret Bursztynowego Szlaku

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jantar to wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, bowiem mieści się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, każdego roku jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Wykwintne i perfekcyjne wakacje na przecudownej Dominikanie

Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Dominikana jest fenomenalnym miejscem, które bez wątpienia powinno się odwiedzić. Jest to państwo, które znajduje się na Morzu Karaibskim, Dominikana jest więc wspaniała dla osób, które uwielbiają morze i gorące plaże.

Jeżeli w czasie wakacji i wolnych dni, od leżenia na plaży i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

rodzina na łące
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdy nadchodzi okres letni, zrobi się cieplej, każdy już podejmuje refleksję o upragnionym urlopie. Zaczynamy aranżować i snuć zamiary na wyjazdowe wypady, wycieczki. Poszukujemy idei, gdzie najpożyteczniej spędzić dni z rodziną, aby zaznać chwili wygody.

Czy warto wybrać się na Wschód?

flaga rosji
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com
Wschodnie obszary Europy są ciągle marnie zwiedzane przez rodaków. Masy mieszkańców Polski latem wyrusza na chorwackie i tunezyjskie plaże, tylko mała garstka wielbicieli wschodnich kultur wybiera wycieczkę do Rosji i innych okolicznych krajów. To olbrzymi błąd.

Turystyka i noclegi w polskich miastach

Karpacz, kościółek drewniany
Author: Ronald Preuß
Source: http://www.flickr.com
W Polsce istnieje dużo miejscowości, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z różnych czynników. Są to na przykład różnorodne zabytki architektury, których uroda przyciąga gości. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający dane miasto wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.

Rewal - niezapomniane wakacje nad Bałtykiem

Plaża w Rewalu
Author: YEAH!!! design
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to nadmorska miejscowość rekreacyjna, którą każdego lata zwiedza niezliczona ilość urlopowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wczasy nad morzem. Istnieje kilka przyczyn tej popularności: ładny charakter miasteczka, wspaniałe plaże, a także mnóstwo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.

Jedziesz na wypoczynek z dziećmi? Koniecznie postaw na wakacje Ustronie Morskie

wakacje ustronie morskie
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com
Lato to taki sezon w roku, kiedy mnóstwo osób planuje czas wolny. Sporo z nich właśnie wtedy wypisuje najdłuższe w roku urlopy, by móc spędzić czas z rodziną lub znajomymi, z dala od gwaru wielkich miast.

Darłówko - najlepszy propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Usytuowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która przedziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się pomiędzy dwoma częściami dzielnicy upraszcza most zwodzony zbudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w Polsce.

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - opalanie czy aktywność?

wakacje w Hiszpanii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Jest wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Sposoby te są nierzadko zależne od indywidualnych upodobań, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości osób termin urlop przywodzi na myśl wyłącznie letnie wakacje. Preferują oni najczęściej wypoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest gorący klimat i dostęp do morza.

Wylatujemy z Wrocławia na Jamajkę – kilka wskazówek

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Niebieściutkie morze, rozległe plaże z miękkim, złocistym piachem, obłędnie zielone krzewy i drzewa i 100-procentowa beztroska – tak krótko opisać można docenianą przez wczasowiczów ze wszystkich zakątków świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia urlopowe, a Jamajka niewątpliwie często jest celem wymarzonej podróży

Planujesz letni wyjazd? Wybierz polskie wybrzeże

hotelowy korytarz
Author: Blake Handley
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wielu Polaków posiada niezwykle wiele odmiennych opcji spędzania urlopu. Można jeździć po całej Europie, korzystając z ofert tanich przewoźników lotniczych. Poza tym, możemy również, w bardzo promocyjnych cenach, zakupić bilety do dalekich krajów, takich jak Australia czy Tajlandia.

Pages