opony

Wyposażenie roweru w dobrane dodatki

Rowerzysta w kasku
Author: Giant Polska
Source: Giant Polska
Z przyjściem wiosny każdy posiadacz roweru stara się przygotować swój wehikuł do nowego sezonu. Jest to czas, kiedy ścieżki rowerowe wypełniają się posiadaczami tych pojazdów. Rodzinna eskapada rowerowa przysparza przyjemnych wrażeń nie tylko dla pełnoletnich, lecz również dla najmłodszych. Jednak rower przed sezonem powinien być wyposażony w dobre akcesoria.

Ekwipunek na wyprawę górską lub rowerową

góry2
Source: www.morguefile.com
Zbliżają się dużymi krokami cieplejsze miesiące, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Stanowi to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w pensjonatach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – jednak potrzeba do tego silnego charakteru i fizycznej sprawności, a na pewno solidnego stanu zdrowia.

Jaki rower najkorzystniej wybrać? Jakie są możliwości? O jakich kwestiach dobrze pamiętać w czasie kupna?

Wycieczka rowerowa
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Jak pragniemy zakupić rower trzeba poważnie się nad tym zastanowić, a to z tego powodu, iż aktualnie odmiennie niż w przeszłości mamy do wyboru wiele pozostałych opcji. Na pewno klasyczne rowery mają największą ilość zwolenników, ale lecz jak interesują nas nowości najlepiej poznać parę nowych typów rowerów.