Ośrodki

W jaki sposób poznać Polskę za kilka groszy?

Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Nazywanie naszego kraju najatrakcyjniejszym państwem na świecie to tylko oznaka wielkiego patriotyzmu. Bo przecież prawda jest taka, że w żadnym razie nie mieszkamy w najpiękniejszym kraju. W sumie nie można wskazać najatrakcyjniejszego państwa na świecie, ponieważ absolutnie każde państwo ma wiele atutów. I tak naprawdę nawet nie chodzi o powierzchnię. Przykładowo Słowenia jest bardzo mała, a jednak charakteryzuje się mocno różnorodnym położeniem geograficznym. Jednakże skupmy się na naszym kraju. A więc: co warto ujrzeć, a do tego - w jaki sposób radzić sobie, jeśli w grę wchodzą finanse.

W jakie miejsce wyjechać odpocząć?

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dla wielu z nas tegoroczne wakacje są już jedynie wspaniałym wspomnieniem, które pozwala nam w jakiś sposób funkcjonować w naszych miejscach pracy. Osoby, które posiadają dzieci zwykle załatwiają sobie wolne dni w sezonie letnim, gdy ich dzieciaki mają wakacje, gdyż już pierwszego września dzieci powracają do szkół. Ale jeżeli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na urlopowy wyjazd wczesną jesienią albo organizujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie znajdziemy wspanialszego miejsca niż polskie góry.

Zdrowe wakacje

Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
Prowadzimy bardzo aktywny tryb życia. Każdy dzień zaczynamy zazwyczaj o wczesnej porze. Naturalnie, nie mamy czasu na zdrowe śniadanie, łykniemy jedynie kawę i biegniemy do pracy. Tam jesteśmy często narażani na olbrzymi stres. Szef zasypuje nas dodatkowymi obowiązkami, a nasi koledzy nierzadko kopią pod nami dołki. Gdy możemy się wyrwać na przerwę obiadową, to co jemy wstyd nazwać obiadem.

Wakacje z dietą oczyszczającą - kiedy warto się na nie wybrać?

redukcja wagi
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Piękna oraz szczupła sylwetka jest śnieniem wielu kobiet. Niemniej nie każda z nas zdoła się taką sylwetką pochwalić. Nierzadko stosujemy przeróżne diety, suplementy odchudzające czy też nawet ćwiczenia, ale nie zawsze wyniki, które zauważamy są zadowalające.