Co oferuje Ustka? Jakie atrakcje są w tym mieście dla przyjezdnych? Gdzie warto jechać w niepogodę?

Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Idealne wakacje to dla części osób niekoniecznie zaszycie się na odludziu i napawanie się ciszą i spokojem. Niektórzy wolą być tam, gdzie mają wszystko pod ręką i dostęp do całej masy rzeczy.

Urlop. Dla kogo górska kraina, dla kogo morze?

morze
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Dokąd nie jechać na odpoczynek z chorym sercem, astmą, alergią, żylakami, jaskrą. Komu zaszkodzi nurkowanie, komu zaś przebywanie na wsi?

Nie zapominaj o zabytkach!

Hiszpania – cz. 2
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Spędzając wakacje na którymś z hiszpańskich wybrzeży, warto pamiętać, że mają one także inne walory, nie tylko złote piaski i ciepłą wodę. W okolicy turystycznych ośrodków często znajdują się niewielkie malownicze miasteczka lub nawet większe miasta. Odwiedzający Costa Brava z pewnością nie powinni odmówić sobie wizyty w zachwycającej Barcelonie.

Zwierzęta powodują wiele radości - Pies, kot, czy ryby?

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Niejeden na pewnym etapie własnego życia miał zwierzęcego kompana. Chwile przeżyte razem są wspaniałe i nie jest możliwe ich niczym zastąpić. Zwierzaki są towarzyszami człowieka niezależnie od wieku, płci, czy kultury. Każdy lud, który ucywilizował zwierzęta wypracował z nimi szczególną więź. Wiele zwierzaków domowych ewolucyjnie dostosowało się do życia z ludźmi.

Jeziora, czyli miejsce, w którym odpoczniesz, kiedy nie masz dostępu nad morza

wycieczka do Moskwy
Author: Ana Paula Hirama
Source: http://www.flickr.com
Chcielibyście wyjechać nad morze, jednak nie macie w stanie? Wyjedź nad jezioro, a na pewno nie będziesz żałować!


Domki nad jeziorem to super alternatywa, kiedy wyobraża Tobie się woda, ale nie masz możliwości wyjechać nad morze.

Gdzie udać się na urlop? Pomysły na ciekawe wakacje!

domki letniskowe nad morzem
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Zaplanowanie urlopu to jedna z najprzyjemniejszych czynności. Decydując się na wypoczynek w Polsce, posiadamy możliwość wybrania jednego z trzech głównych miejsc: jeziora, morze oraz góry.

Czy turystyka i rekreacja to przyszłościowy kierunek?

Studenci
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Studia na kierunku Turystyka i rekreacja to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu sporej ilości innych dziedzin, w tym wiedza o środowisku, kultura, nauki humanistyczne, ekonomia i prawo. Najlepszym kandydatem na studia o tym profilu jest osoba, pasjonująca się tą dziedziną, oraz podróżami, aktywnością fizyczną i sposobami spędzania wolnego czasu.

Skuteczne sposoby odchudzania podczas czynnych wczasów

turnusy odchudzające
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Tysiące osób w Polsce obecnie walczy z ambarasem własnej tuszy. Wszystko ma związek z różnymi chorobami a także niepohamowanym jedzeniem fast-foodów. Osoby o wiotkiej odporności mentalnej popadają w anoreksję, co z kolei jest bardzo uciążliwym efektem i ciężko je wyleczyć. Duży odsetekosób jednak jest w stanie zakończyć eksperymentalną dietę w odpowiednim czasie. Niekiedy jednak ciężko jest indywidualnie poradzić sobie z nadwagą, a różne diety są bezowocne i – przy okazji – pochłaniają tylko czas.

Konferencje w szklarskiej porębie radują się wielkim zainteresowaniem

góry
Author: jadawin42
Source: http://www.flickr.com
Należy się zdecydować na hotel w górach z basenem

Gdy gdzieś jedziemy, mamy wiarę, że aura nam dopisze, że będziemy mieli szansę zwiedzić wszystko co sobie zaplanowaliśmy, a w hotelowym pokoju będziemy spędzać wręcz mało czasu. Niestety od czasu do czasu nasze nadzieje nie okazują się być wypełnione, a aura nie namawia do najmniejszego wyjścia. Jeśli nie pragniemy w takich momentach okazać się przymuszeni do przesiadywania cały czas w pokoju, to warto popatrzeć na hotel w górach z basenem.

Pages

Subscribe to Ptaki z Marin Country RSS

Nagrania