mięso

Smaczna oraz odpowiednio zbilansowana karma dla kotów, czyli na co postawić: gotowe saszetki lub domowa kuchnia?

mały kotek
Author: grotos
Source: http://www.flickr.com
Mimo tego, że koty to osobliwe stworzenia, to mają swoich wiernych fanów. Nie bez powodu mówi się, że to nie człowiek jest właścicielem kota, tylko kot ma swojego człowieka. Jeżeli raz zdecydujemy się na to, aby wziąć pod opiekę miłego czworonoga, już zawsze zostaniemy ich „niewolnikami”. Jak należycie zadbać o pożywienie naszego kotka? O czym należy wiedzieć, aby uchronić się od niechcianych błędów? Przyjrzyjmy się tej sprawie dokładniej.

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - kiełki zbóż są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Satysfakcja, a przyzwyczajenie, czyli jaką kupić karmę dla psa

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Zwolennicy zwierząt staną w ich obronie za każdym razem. Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy chomika w klatce, czy czworonoga z budą. Wokół odżywiania, szczególnie psów, istnieje parę wartych uwagi przesłanek. Jeśli zależy wam na zdrowiu własnych psów wykorzystujcie poniższe zalecenia.

Jaka karma będzie najzdrowsza dla naszego psa?

Karmy dla psów ZiwiPeak
Source: www.zwierzakowo.pl
Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Kluczowe w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by długo cieszył się wspaniałym zdrowiem.