kursy

Czemu opłaca zdobywać wiedzę cały czas? Co nam to daje? Na które zajęcia warto się zdecydować?

nauka
Author: Shane Global
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie jest za późno na naukę nowych umiejętności. Nawet jeżeli wydaje nam się, że tego typu wiedza nie wniesie nic specjalnego do naszego życia i jest to strata czasu, to pomyślmy o tym, jak o świetnym ćwiczeniu dla naszego mózgu. Pewnie nie każdy wie o tym, iż nasz mózg powinien mieć myślowy wysiłek, bo to doskonale polepsza jego pracę. Z wiekiem mamy tendencję do nie pamiętania, mylenia różnych słów, jak też ciężej się nam liczy. Zapewnienie naszej głowie takiej intelektualnej gimnastyki zapewni nam sprawniejszą jego pracę na dłuższy czas.

Język Polski dla obcokrajowców

warszawa
Author: Logofag
Język polski na pierwszy rzut oka wydaje się być dość trudny. Deklinacje, koniugacje, stopniowanie przymiotników i inne gramatyczne zawiłości mogą przyprawić o prawdziwy ból głowy. Mogą, ale na szczęście nie muszą. Wystarczy skorzystać z usług doświadczonego i profesjonalnego lektora ze szkoły językowej Warsaw Language Centre, wprowadzając do wyszukiwarki frazę polski dla obcokrajowców warszawa.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Bogata oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się centrum edukacji.

Czy turystyka i rekreacja to przyszłościowy kierunek?

Studenci
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nauka na Turystyka i rekreacja jest połączaniem umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu sporej ilości innych dziedzin, w tym wiedza o środowisku, kultura, nauki humanistyczne, ekonomia i wiedza z dziedziny prawa. Najlepszym kandydatem na studia o tym profilu jest osoba, pasjonująca się tą dziedziną, a także podróżami, aktywnością fizyczną i metodami spędzania wolnego czasu.

Consulting efektywną narzędziem pomyślność firmy

consulting
Source: http://www.4results.pl/
Dziś firmy nie dążą tylko do maksymalizacji osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Zharmonizowane zarządzanie wiedzą i consulting stają się metodą na wygraną przedsiębiorstw. Umiejętności zawodowe pracowników mają wpływ na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.

Wyjazdy kitesurfingowe - zachwycająca, niezmiernie ekstremalna dziedzina sportowa

Kitesurfing
Author: troy_williams
Source: http://www.flickr.com
Kite wyjazdy stają się dzisiaj coraz bardziej modne, ponieważ kitesurfing jest fascynującą dyscypliną sportową, jaka jest dziś uprawiania przez niemało osób. Kitesurfing, w inny sposób nazywany jako kiteboarding jest to interesujący sport wodny, który dostarcza naprawdę mnóstwa adrenaliny i znakomitych emocji!