księgarnia

Obiecująca baza ofert księgarni internetowych

książki
Author: Sela Yair
Source: http://www.flickr.com
Duże możliwości czy znakomite przygotowanie, jakim charakteryzują się księgarnie internetowe w porównaniu z księgarniami tradycyjnymi, dały o sobie znać w zadziwiająco szerokich kręgach. Użytkownicy internetu chętnie polecają sobie znakomite księgarnie w sieci, by jak największa grupa potencjalnych odbiorców miała szanse zaznajomienia się z ich imponującymi zbiorami. Doskonałe propozycje internetowych księgarni zachwycają klientów nieustannie.

Co dają nam przeczytane książki?

Książki, literatura
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu

Czytelnictwo na niemal całej Ziemi mocno maleje. Niby jesteśmy dużo mądrzejsi, niż poprzednie pokolenia, a i tak nie czytamy tak wiele. Oczywiście tak czy siak nie można zakładać, iż niegdyś absolutnie wszyscy czytali książki - w końcu analfabetyzm stosunkowo od niedawna nie jest zmorą naszego społeczeństwa. Jednakże prawda jest taka, że spada liczba osób, które są w stanie docenić książkę. Dlaczego maleje ciągle czytelnictwo w Niemczech, USA, Skandynawii albo w naszym kraju?

Problemy i kłopoty, jakie spotykają będący w dużym dołku rynek księgarski.

na półce z książkami
Author: ideowl
Source: http://www.flickr.com
Jedną z najstarszych form spędzania wolnego czasu jest literatura, ludzie od dawien dawna traktowali książki jako doskonałą formę spędzania wolnych chwil. Lecz książki to także ogromna wiedza, na ich kartach spisano dużą część wiedzy, jaką zyskała przez minione lata ludzkość. Wydawać by się mogło, że literaturze nic nie będzie w stanie zagrozić, jednak niestety ostatnie lata sprawiły że jest zupełnie inaczej. Przynajmniej w Polsce, bo niestety nasi sąsiedzi jakoś sobie radzą i tam problemów na rynku wydawniczym nie ma.

Czym się kierować wybierając dobrą książkę dla dziecka? Które kwestie są ważne?

dziecko
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że idę do księgarni, aby kupić dzieciom książkę, ale nie mam konkretnego tytułu albo choćby autora na myśli. Nie jest aż tak źle, jeśli jest to stacjonarna księgarnia, po dłuższej chwili spędzonej pomiędzy półkami, po kilkunastu obejrzanych i „pomacanych” książkach udaje mi się coś wybrać. Gorzej, jeśli zakupu dokonuję w księgarni internetowej. Wirtualnej książki nie mogę przekartkować ani ocenić jakości umieszczonych w niej ilustracji. Nie jest dziwne w związku z tym, że wybór jest trudny, zwłaszcza, iż na rynku książek dziecięcych i młodzieżowych co roku pojawia się cała masa nowych tytułów.