karma

Sklep zoologiczny bez wychodzenia z domu

pies
Author: DragonLord878
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz pupila, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. Nie zawsze była to przyjemna wizyta biorąc pod uwagę zapach czy małe pomieszczenia. Alternatywą dla tych sklepów staje się sprzedaż artykułów dla zwierząt w sieci.

Właściwa karma dla naszego kota jest najistotniejsza

kot
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Chyba każdy posiadacz kota chce dla niego najlepiej. Jednym z głównych obowiązków każdego właściciela jest zapewnienie kotu wszystkich niezbędnych rzeczy. Na pierwszym miejscu bez wątpliwości powinna znaleźć się właściwa karma dla kota.

Jakim sposobem wybrać właściwe akcesoria dla naszych gryzoni?

chomik
Author: GrrlScientist
Source: http://www.flickr.com
Zwierzaki domowe kojarzą nam się z psem i kotem. Ale bardzo wiele ludzi posiada w domu również gryzonie. Jeszcze do niedawna nie były to zwierzęta nazbyt popularne, aczkolwiek okazuje się, że także one bywają posłusznymi i niezwykle radosnymi towarzyszami człowieka. Jeśli będziemy chcieli posiadać gryzonia w domu, powinniśmy nabyć też niezbędne akcesoria, które pozwolą nam lepiej opiekować się naszymi zwierzakami, a także dostarczą im nieco rozrywki.

Orijen jest najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego kota dając mu energię na cały dzień

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Adopcja szczeniaka to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie same przyjemności, ale również i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa trzeba zastanowić się kilka razy nim zdecydujemy się przyjąć kolejnego mieszkańca do domu.

O szczeniaczka należy się troszczyć

kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę mamy w domu, czy to wąż, kot lub pies o każde z nich trzeba jak najlepiej troszczyć się oraz wykonywać wszystko, aby posiadały zapewniony jak najlepszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy ułatwione, ponieważ wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w pomysłach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był zadowolony z życia i aby jednocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Jak dobrze pielęgnować kociaka?

kociak
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Wiele osób podejmuje decyzję o wzięciu do domu pupila. W zdecydowanej większości przypadków jest to pies, ale nie brakuje również osób, które podejmują decyzję o przygarnięciu kota. Kociaki, podobnie jak psiaki, wymagają bardzo dobrej pielęgnacji. Jak o nie dbać? Najważniejsza jest właściwa karma! Świetnym wyborem jest karma Brit Junior, którą podawać można małym kotkom.

Zwierzęta domowe czasami są wybredne

pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kogoś może dziwić fakt, że karm oraz innych produktów dla zwierząt jest aż tak dużo, nie mniej warto sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko każde zwierzę ma szanse wymagać kolejnych minerałów odżywczych, ale także ma możliwość być tak, iż natrafimy na wybrednego zwierzaka, który czegoś nie będzie chciał jeść.

Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy właściciel psa nader kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Jeżeli również posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dobrze, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o zwierzę nie jest obecnie niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków właściwie wszystko.

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób poprawnie pielęgnować futrzaka

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Świat bez kotów musiałby być naprawdę pusty. Wielu ludzi nie potrafi żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot być może nie jest tak silnie przywiązany do właściciela jak pies, nie słucha rozkazów, jest krnąbrny, bywa, że coś demoluje (szczególnie, jeśli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to kota da się lubić.

Posiadając w swoim mieszkaniu czworonoga, zamierzamy dać mu wszystko to co najlepsze.

Pies w samochodzie
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Hodując w swoim mieszkaniu psa, zamierzamy ofiarować mu wszystko to co najlepsze. Jednak jak się okazuje nie wszystko to co planujemy mu dać między innymi jako pożywienie, faktycznie jest dla niego zdrowe i prawidłowe. W związku z tym opłaca się kierować się wskazówkami wykwalifikowanych treserów jak i również weterynarzy.

Karmy applaws i canagan dają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego pupila.

Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel psa lub kota pragnie dla swego towarzysza tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z pożywieniem. Należy pamiętać, że należycie odżywiony zwierzak będzie mniej chorował i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas zawsze trwał.

Gady jako unikalny przykład domowego zwierzaka

piękny wąż w terrarium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi myśli o posiadaniu własnego zwierzątka, ale nie chcą się na nie zdecydować, gdyż uważają że nie mają odpowiedniej ilości wolnego miejsca. Tymczasem nawet w niedużym domu można spokojnie jakieś zwierzę hodować, oczywiście nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzaka do hodowania w mieszkaniu lub domu należy porządnie przemyśleć, aby później nie było problemów z jego opieką.

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - kiełki zbóż są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Kocia rzeczywistość czyli jak poprawnie troszczyć się o futrzaka

Świat bez kotów musiałby być zły. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez futrzaków i trudno się im dziwić. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie lubi słuchać komend, jest krnąbrny, czasem coś niszczy (zwłaszcza, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to kota da się uwielbiać.

Pages