karma

Karmy applaws i canagan dają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego pupila.

Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota chce dla swojego przyjaciela tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Trzeba mieć na uwadze, że dobrze odżywiony pupil będzie zdrowy i śliczny, a przede wszystkim będzie przy nas każdorazowo trwał.

Gady jako unikalny przykład domowego zwierzaka

piękny wąż w terrarium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi myśli o posiadaniu własnego zwierzątka, ale nie chcą się na nie zdecydować, gdyż uważają że nie mają odpowiedniej ilości wolnego miejsca. Tymczasem nawet w niedużym domu można spokojnie jakieś zwierzę hodować, oczywiście nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzaka do hodowania w mieszkaniu lub domu należy porządnie przemyśleć, aby później nie było problemów z jego opieką.

Sklep zoologiczny bez wychodzenia z domu

pies
Author: DragonLord878
Source: http://www.flickr.com
Każdy czworonożnego przyjaciela, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. Nie zawsze była to przyjemna wizyta biorąc pod uwagę woń czy małe miejsca. inną możliwością dla tych sklepów staje się sprzedaż artykułów dla zwierząt w sieci.

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - kiełki zbóż są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Kocia rzeczywistość czyli jak poprawnie troszczyć się o futrzaka

Świat bez kotów musiałby być zły. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez futrzaków i trudno się im dziwić. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie lubi słuchać komend, jest krnąbrny, czasem coś niszczy (zwłaszcza, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to kota da się uwielbiać.

Jak zadbać o kota?

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Każdy kto posiada dzieci na pewno już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze pociechy przybiegają do nas z pewnym zapytaniem. Zazwyczaj niezwykle boimy się tego momentu. Ale kiedyś w końcu to następuje. Dobrze jest już wcześniej przyszykować się do tego typu rozmowy i określić z naszą połówką, jakie zajmiemy stanowisko.

Karma dla każdego pupila

Wybranie dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące karmy i kierować się opiniami jedynie cenionych i doświadczonych fachowców. W nowym tysiącleciu warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.

O czym muszą pamiętać właściciele kotków? Gadżety zapewniające czworonogom przyjemną zabawę i świetne samopoczucie

kot pod łóżkiem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka opiekuje się kotkiem niewątpliwie ma świadomość, jest ważne jest zdrowia oraz świetne samopoczucie czworonoga. Sporo osób zastanawia się, co zrobić, aby zagwarantować kotkowi świetne warunki do zabawy i wypoczynku a także sprawić, aby pupilek zawsze mógł czuć się komfortowo. Jako opiekunowie musimy stwarzać zwierzątkom jak najlepsze warunki, gdyż są to niezwykle wdzięczne istoty, które ze swym troskliwym opiekunem z chęcią podzielą się dawką pozytywnej energii.

Karma dla psów a dostarczane wraz z nią składniki mineralne

zoologiczny sklep
Source: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Wybierając jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki i jakością karmy dla psów, lecz również preferencjami pieska. Niedrogie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są dzisiaj komponowane z najlepszych składników. Ponadto są w stanie uzupełniać codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Korzystne ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w najlepsze marki na rynku.

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Piesek, najlepszy towarzysz ludzi. Zazwyczaj opiekuje się własnym panem, ochrania go i broni. Nieraz jest zazdrosny i zawsze domaga się uznania i kierowania na niego uwagi. Ale także jest zależny od właściciela. Wymaga regularnych spacerów oraz należytego karmienia, a też przez pełen czas dostępu do wody.
Tags: 

O szczeniaczka należy się troszczyć

kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę posiadamy w domu, czy to świnka morska, kot albo pies o każde z nich warto jak najwspanialej dbać i wykonywać wszystko, aby miały zapewniony jak najlepszy komfort do życia. Na szczęście dzisiaj to zadanie mamy uproszczone, gdyż producenci elementów dla zwierząt prześcigają się w propozycjach, co zrobić, aby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by jednocześnie miał szanse nam jak najdłużej towarzyszyć.

Orijen jest najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego kota dając mu energię na cały dzień

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie do domu kociaka to marzenie wielu ludzi. Niestety przyjęcie zwierzaka to nie wyłącznie przyjemności, ale też i obowiązki, z których nie każdy może się wywiązać. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa należy przemyśleć sprawę kilka razy zanim zdecydujemy się zaprosić kolejnego lokatora do własnego domu.

Kocia rzeczywistość czyli w jaki sposób poprawnie pielęgnować futrzaka

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Świat bez mruczków musiałby być naprawdę pusty. Dużo ludzi nie umie żyć bez futrzaków i to nic dziwnego. Kot racze nie jest tak mocno przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje poleceń, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.

Pages