języki obce

Czemu opłaca zdobywać wiedzę cały czas? Co nam to daje? Na które zajęcia warto się zdecydować?

nauka
Author: Shane Global
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie jest za późno na naukę nowych umiejętności. Nawet jeżeli wydaje nam się, że tego typu wiedza nie wniesie nic specjalnego do naszego życia i jest to strata czasu, to pomyślmy o tym, jak o świetnym ćwiczeniu dla naszego mózgu. Pewnie nie każdy wie o tym, iż nasz mózg powinien mieć myślowy wysiłek, bo to doskonale polepsza jego pracę. Z wiekiem mamy tendencję do nie pamiętania, mylenia różnych słów, jak też ciężej się nam liczy. Zapewnienie naszej głowie takiej intelektualnej gimnastyki zapewni nam sprawniejszą jego pracę na dłuższy czas.

Wakacje w mieście

wakacje w mieście
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Na ten czas nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można powiedzieć, że liczyły dni do tego uroczystego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się dni wolne od nauki. Przez cały rok nasze pociechy sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Robiły zadania domowe, walczyły o najwyższe noty i starały się nie chuliganić. Również w domu starały pomagać. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak zrobić, jeżeli nie stać nas na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?

Wycieczka do wietnamu cieszy się sporym zainteresowaniem

Wycieczka
Author: ninara
Source: http://www.flickr.com
Być może nasze marzenia spełni wycieczka do wietnamu?
Rozkwit komunikacji oraz coraz lepsza znajomość języków obcych powodowały, że już dużo rzadziej pragniemy spędzać każde wakacje u siebie. Myślimy o tym, żeby poznać inne państwa i kultury, by z podróży na własne oczy dowiadywać się czegoś więcej o kolejnych ludziach oraz przekonać się samemu jak oni żyją.