Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Co obecnie oferują telewizyjne programy publikowane w różnego rodzaju portalach internetowych

Korzystając z telewizora często sięga się po najróżniejsze programy, dzięki nim wie się, co będzie emitowane w najbliższych dniach. Co prawda sieci kablowe i satelitarne oferują swoje programy, lecz często korzystanie z nich nie jest zbyt wygodne. Całkiem niedawno jeszcze ogromną popularnością cieszyły się programy w wersji papierowej, wypuszczane z tygodniowym wyprzedzeniem. W dalszym ciągu wiele osób je kupuje, szczególnie że nie kosztują one dużo, lecz mają sporo wad.

dziecko przed telewizorem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze nie mają niekiedy wszystkich dostępnych kanałów, jakich będzie nawet około dwustu, a oprócz tego ciężko się w nich szuka. A że obecnie internet oferuje w zasadzie wszystko, co jest potrzebne, to trudno się dziwić, że od jakiegoś czasu dużym zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze programy na stronach www. Wprawdzie będą one wymagać dostępu do internetu, lecz obecnie nie jest to jakimś wielkim problemem, a dają znacznie więcej możliwości niż papierowe gazetki, no i nie trzeba co tydzień chodzić do kiosku po następny numer.Spotykany bardzo często na stronach program TV ma bardzo podobny układ. Składa się z wyszukiwarki, paska szybkich linków i sekcji prezentującej w pionowych kolumnach programy wszystkich stacji. Równocześnie tego typy sekcji wyświetlane będzie trzy lub cztery, i odpowiednimi przyciskami można je w łatwy sposób przewijać na następnekanały.

Kliknij ten link i przeczytaj więcej wskazówek dotyczących analizowanej w tym serwisie kwestii. Te porady niewątpliwie także na długo zostaną w Twej pamięci.

Programy emitowane są od obecnej godziny w taki sposób, że bardzo łatwo można zobaczyć, jak rozkładają się czasowo na poszczególne godziny. Dla wielu użytkowników przydają się przyciski do szybkiego wybierania.

W łatwy sposób można zmienić wyświetlany program na jutrzejszy i z powrotem, a także sprawdzić listę wszystkich kanałów. Jeśli ktoś będzie chciał czegoś więcej, to skorzystać może z zaawansowanej wyszukiwarki. W wyszukiwarce można określić dzień emisji, zakres godzin, wybrany kanał albo grupę tematyczną. W odpowiedzi dostanie się listę programów, jaką następnie można normalnie oglądać. Dobre serwisy z programami mają również dokładne opisy programów i filmów, razem z wiekiem, od którego jest zalecane oglądanie.
Jeden z nich jest dostępny pod tym adresem: .