Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Z jakich względów decydujemy się na tuning posiadanego ukochanego samochodu?

Najbardziej znaczącym powodem, dla którego robimy tuning swojego pojazdu jest chęć polepszenia jego właściwości jezdnych i parametrów technicznych. Ale są również właściciele samochodów, którym dodatkowo zależy także na zmianie jego wyglądu i zwiększeniu komfortu jazdy. To z tego powodu w odniesieniu do tuningu mówi się albo o tuningu mechanicznym, albo o tuningu optycznym.

Tuning Audi A4 B5 może bez przeszkód dobrze być mechaniczny, jak i optyczny. W tym pierwszym przypadku tuning Audi A4 B5 będzie polegał głównie na wymianie silnika - link. Można postawić na silnik 1,9 TDI quatro. Dzięki temu istotnie zwiększy się moc naszego auta. Są także właściciele pojazdów, którym zależy nie tylko na zwiększeniu mocy silnika, ale również na tym, aby oszczędzać paliwo. To właśnie te osoby decydują się na eco tuning, por. . Ten eco tuning pozwala radować się większą mocą i tańszym kosztem eksploatacji samochodu w efekcie zmniejszenia się zużycia paliwa. Tego rodzaju tuning powoduje jednocześnie, że samochód mniej zanieczyszcza powietrze, gdyż przy spalaniu paliwa tworzona jest mniejsza ilość spalin.

stuningowany samochód
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Pomiędzy tuningiem mechanicznym a optycznym są znaczące różnice. Ten drugi według osób, które go wybierają ma poprawiać wygląd samochodu.

Opracowaliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające wiadomości na frapujący Cię dział. Przejdź do nowego artykułu i czytaj wpis konserwacja samochodów bydgoszcz.

Stąd bardzo często zamieniają oni tłumik , który miał charakter fabryczny na tłumik sportowy czy zamieniają felgi na alufelgi. Czasem niektórzy podejmują decyzję o używaniu szerszych opon niż te, które muszą być używane zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli tuning optyczny nie zostanie przeprowadzony razem z mechanicznym to może się okazać, że po jego wykonaniu wyraźnie zmniejszy się osiąg samochodu, czy też zmniejszy się komfort jazdy. Nie wszystkie więc zmiany, które określa si ę jako tuning tak naprawdę wprowadzane są w celu poprawy osiąganej prędkości czy mocy silnika.Decydując się na tuning o charakterze mechanicznym, trzeba zawsze jego przeprowadzenie zlecić posiadającemu doskonałe kwalifikacje fachowcowi. Jeżeli jego określone elementy zostaną źle wykonane to samochód może zmniejszyć może się bezpieczeństwo samochodu. Jeśli decydujemy się na tuning auta, róbmy to z głową. Wówczas tuning ma sens, a samochód nie zaczyna być niebezpieczny.