Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

potrzeba nauczyć siebie i swoje pociechy odpoczywać! O sztuce wypoczynku w dzisiejszym świecie.

W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci tryb życia ludzi uległ poważnej zmianie. Działalność zawodowa stanowi najistotniejszy aspekt naszych realiów. Tempo dzisiejszej egzystencji i zwiększona potrzeba konsumpcji sprawiają, że w hierarchii ludzkich celów stała i dobrze płatna posada wygrywa z posiadaniem dzieci.

dzieci
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Oprócz szczęścia rodzinnego ludzie skupieni na osiąganiu sukcesów zawodowych rezygnują także ze swoich zamiłowań. Wdrapywanie się po stopniach kariery wymaga poświęceń. Przy totalnym zaangażowaniu w pracę nie ma czasu na pasje i inne czynności pozazawodowe. Następną ofiarą biegu za awansem jest nasz wolny czas. Ludzie zawaleni robotą zatracają umiejętność efektywnego odpoczynku. Stan ten stanowi rewelacyjny model błędnego koła. Przeciążony człowiek, który nie może sobie pozwolić na rekreację jest mniej wydajny i wolniej wykonuje polecenia. Potrzebuje więc więcej czasu na wywiązanie się z obowiązków i nierzadko zamiast odpoczywać zostaje w zakładzie pracy po godzinach. Niestety wszystko wskazuje na to, że ten styl życia stanie się udziałem kolejnych pokoleń.

Sprawdź tu - więcej zobaczysz w tekście (https://www.dermamed.com.pl/), który odnajdziesz na tamtej stronie. To są inne tego rodzaju wiadomości, zatem zapewne je też przekonasz się za ciekawe.

Internet pomału staje się jedyną oczywistą rozrywką, a dzieciaki nie cierpią już z powodu rozbitych kolan czy wszechobecnych siniaków, ale przez wady oczu i postawy nabyte podczas ciągłego siedzenia przed komputerem. Inną sprawą jest coraz częściej spotykana wśród najmłodszych otyłość. My odpowiadamy za stan zdrowia i jakość dorosłego życia naszych pociech - tu.Dlatego też musimy uczyć je, jak bardzo konieczny jest właściwy wypoczynek i jak dużo dobrego może zrobić dla nas sport. Oczywiście nie dywagujemy tu o uprawianiu wymagających dyscyplin sportowych, ale o częstej dawce zdrowego ruchu. Nasze podejście do tej kwestii na pewno będzie inspiracją dla dzieciaków. Już od maleńkości możemy oswajać je z aktywnością fizyczną. Dziecięce wózki turystyczne umożliwią zabieranie najmłodszych na wyprawy po okolicy i uprzyjemnią dalekie podróże. Być może dzięki temu nasze dziecko w przyszłości zamarzy o butach Rock Pillars, a nie o następnej grze na konsolę.