Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Przyjemny odpoczynek w stolicy naszych gór czyli jak odpowiednio zaplanować wizytę w Zakopanem.

Jeżeli ktoś będzie myślał o wypoczynku zimowym w górach to zapewne na samym początku skojarzy Tatry, wraz z ich stolicą czyli Zakopanem. I nie ma w tym nic dziwnego, bo to ta miejscowość właśnie od bardzo dawna króluje pod względem popularności pośród wszystkich kurortów w górach. Co roku odwiedzają go ogromne ilości turystów, dla których nie będzie straszne stanie w korkach na trasach dojazdowych, ani problemy z parkowaniem, ani wysokie ceny.


zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Bo wizyta w popularnym miejscu ma także swój finansowy wymiar, za apartamenty Zakopane centrum płaci się znacznie więcej niż w okolicznych miejscowościach. Jednak dla większości turystów najbardziej istotne jest, żeby przyjechać do tego pięknego miasta, poczuć jego atmosferę i przespacerować się po uliczkach. Zakopane to miejsce, w którym przez cały rok jest co robić.

Jeżeli ten wpis Cię zaintrygował, to także ta optymalna strona (http://www.eccotravel.eu/p/boliwia) będzie dla Ciebie równie interesująca zatem kliknij na nią.

Między wiosną a jesienią przybywają tam ludzie chcący pochodzić po wysokich górach. Z kolei w zimie odwiedzają je ogromne ilości snowboardzistów oraz narciarzy, gdyż jest ono bardzo popularnym ośrodkiem sportów zimowych. O ciekawych miejscach w Zakopanem dużo by mówić, jest ich tak dużo że każdy bez problemów znajdzie coś dla siebie. Jednak żeby wypocząć bez problemów podczas urlopu w tym mieście, to trzeba jakiś czas wcześniej pomyśleć o rezerwacji noclegu. Więcej na .


kurpówki zakopane
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com
Wprawdzie apartamenty w Zakopanem oferują dużą liczbę noclegowych miejsc, lecz niekiedy i to może nie wystarczyć. Święta, ferie zimowe czy dłuższe przerwy w pracy to okresy, kiedy z noclegiem będzie naprawdę kiepsko. Z tego też powodu mając takie plany na wyjazd najlepiej odpowiednio wcześnie zastanowić się nad miejscem do spania, zrobić rezerwację i mieć z tym zupełny spokój. Oczywiście nie zawsze da się tak planować, niekiedy decyzja o wyjeździe podejmowana jest spontanicznie, ale często okazuje się, że wszystkie apartamenty Zakopane mają już komplet gości. Na szczęście w tamtym rejonie nie powinno to stanowić dużego problemu. Okoliczne miejscowości także dysponują bogatą bazą noclegową, więc jeżeli nie znajdzie się nic w centrum miasta, to można poszukać gdzie indziej Zobacz też