Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Polary mogą mieć przeróżną grubość

Śpiwory mogą okazać się rozpinane albo w całości

Jeśli udajemy się na obóz, musimy okazać się przygotowani na to, że będziemy potrzebować paru niezbędnych przedmiotów, bez których taki wyjazd nie ma szansy się udać. Z tego powodu w pierwszej kolejności musimy spojrzeć na śpiwory i zdecydować, które z nich okażą się dla nas dobre. Mamy szansę kupić takie, które będą rozpinane na całej długości, zatem prościej będzie się w nie wchodziło, a w razie potrzeby, będziemy mieli szansę z nich robić pojedyncze, wielkie przykrycie, lecz możemy wybrać także takie, które wcale nie są rozpinane oraz wtenczas przypominają swoim wyglądem taką mumię. Poza tym wyróżniają się one między sobą grubością, więc musimy się zastanowić, czy będziemy potrzebowali taki, który będzie nas ogrzewał, czy starczy cienki, bo noce mają być ciepłe.

wspinaczka górska
Author: Masa Sakano
Source: http://www.flickr.com
Polary okazują się być niesamowicie wygodne

Kiedy wymyślamy długie wędrówki, to powinniśmy się na nie odpowiednio przyszykować. Gdy nie mamy pewności jaka będzie pogoda, lecz zakładamy, że może w jakieś dni okazać się chłodno, to powinniśmy się namyślić, czy nie wpakować do torby polary.

Jeśli zaabsorbował Cię prezentowany artykuł, kliknij bez wahania tutaj, gdyż świetna strona na pewno też jest godna polecenia.

Niejednokrotnie są one robione z miękkiego tworzywa, który równocześnie będzie bardzo ciepły i świetnie będzie nas chronił przed zimnem. Co więcej są takie, które będą cieniutkie oraz takie całkiem grube, więc musimy się zastanowić jakiej pogody oczekujemy i które z nich idealnie się spiszą w naszym przypadku. Im uważniej dopasowany polar, tym wygodniej nam w nim będzie, zwłaszcza że najczęściej są miękkie i przytulne - .w namiocie
Author: Oleh Slobodeniuk
Source: http://www.flickr.com
Na biwaku wszystko może się przydarzyć

Powinniśmy być przygotowani na to, że na biwaku wiele może się zdarzyć, z tego powodu tak istotne jest to, aby zapakować do plecaka wszystko co potrzebne. To właśnie powoduje, że w pierwszej chwili myślimy o śpiworze, karimacie lub materacu, a także o niezbędnej odzieży, która będzie dobrana na każdą pogodę - zobacz więcej szczegółów.