Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Pies ma pilnować domu, ale to właściciel powinien pilnować psa i dbać o jego pielęgnację

Niewidoczne ogrodzenie dla psa staje się od jakiegoś czasu hitem, który rozprzestrzenił się po całym świecie. Zasada działania tego wynalazku polega na tym, by mieć kompleksową kontrolę nad tym, gdzie przemieszcza się nasz pies. Jak wiemy zwierzaki te nie zawsze zachowują się dobrze i nie zawsze możemy ręczyć za to, w jaki sposób zareagują i czy się rozwścieczą na dziecko sąsiada.
Nie warto ryzykować, że zawsze miła psina któregoś dnia nie pogryzie kogoś, kto akurat będzie przebywał na naszym podwórku. To do obowiązków właściciela należy zadbanie o to, aby pies nie tylko był najedzony i mógł swobodnie się poruszać, ale również o to, by nie stanowił on zagrożenia dla nikogo.

Prezentowany temat Cię zainteresował? Więc odsyłam tu (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-golebie/109), gdyż znajdziesz tutaj ciekawe dane na opisywane zagadnienie, które godne są zainteresowania.

Nie jest to zadanie łatwe, ale oczywiście wykonywalne.pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Dzięki przedstawianemu tutaj wynalazkowi wiele psiaków wie, w jakim obrębie terenu może się poruszać i gdzie może bez problemu przebywać. Elektroniczna obroża https://sport-dog.pl/ dla psa ma bowiem czujnik, który po przejściu obowiązującego obszaru wysyła w pierwszej kolejności sygnał alarmowy, a następnie przesyła impuls elektryczny, który ustąpi w momencie, gdy pies powróci na swoje miejsce - czy elektroniczna obroża jest dla twojego psa?. Rozwiązanie to jest innowacją i sprawdza się w przypadku zwierząt o określonej wadze ciała. Z pewnością będzie ono należycie służyło wszystkim właścicielom szczególnie agresywnych psów, które lubią wymykać się spod kontroli.

Jest to zatem rozwiązanie, które zdecydowanie umożliwia opiekę nad psem, nie ograniczając jednocześnie wyraźnie jego swobody poruszania się - przeczytaj więcej o niewidocznym ogrodzeniu dla psa . Nie ulegajmy przekonaniom, by trzymać psa w niekorzystnych warunkach tylko z tego względu, że czasami bywa agresywny. Powinniśmy pamiętać o tym, że każdy taki zwierzak odczuwa ból, stąd też maltretowanie psów poprzez przywiązywanie ich do łańcucha jest absolutnie niedozwolone.


Wymienione w tekście wynalazki powinny pomóc każdemu właścicielowi w upilnowaniu pupila, który jak to zwierzak, czasem sprawia kłopoty. Zakup elektronicznej obroży możemy zrealizować przez internet, albo w zwykłych sklepach zoologicznych. Nie zwlekajmy z zakupieniem tego sprzętu, jako że z pewnością ułatwi on nasze życie i sprawi, że będziemy mieli pełną kontrolę nad domowym zwierzakiem.