Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jeżeli w czasie wakacji i wolnych dni, od leżenia na plaży i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

Kiedy nadchodzi lato, robi się cieplej, każdy już myśli o wymarzonym wypoczynku. Zaczynamy aranżować i snuć zamiary na wyjazdowe wyjazdy, podróże. Szukamy pomysłu, jak najkorzystniej przeżyć czas z rodziną, żeby zaznać chwilę relaksu.

Nie każda familia, czy samodzielny urlopowicz uwielbiają tropikalne plaże, lenistwo na piasku, czy leżenie w domu przed telewizorem. Egzystują pośród Nas pasjonaci wakacyjnych dyscyplin sportowych, jacy zamiast wyjazdu na wypoczynkowy pobyt, preferują dynamiczną formę odpoczynku, w formie wycieczki wędrownej czy roweru. Należy się przed tym przedsięwzięciem odpowiednio przygotować.przejdź do sklepu
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com
Jeśli panujemy parodniową, konkretną wycieczkę rowerową, powinno się zdecydować na górskie obszary, z uwagi na piękne widoki i możliwość bywania na łonie natury, jaka lepiej działa na organizm i pomaga w ćwiczeniu fizycznym. Musimy być przede wszystkim gotowi na wszelkie sytuacje atmosferyczne, z tego powodu właśnie należy spakować ze sobą konieczne rzeczy na wszelką pogodę i dodatki. Trzeba mieć też na uwadze ochronę, zarówno swoje, jak i własnej familii. Konieczny będzie charakterystyczny kask, a w przypadku uczestniczenia małoletnich dzieci – ochraniacze na nogi i łokcie. Należy również, decydując się na góry (zobaczkarabinki wspinaczkowe) mieć odpowiedni sprzęt do rowerów. Dobry rower musi posiadać korzystną stabilność, ulepszenia.

Standardową kwestią są przerzutki – niezbędne podczas wjeżdżania na górę. Powinno się także mieć w zapasie wszelkiego rodzaju drobiazgi, podobne jak latarki turystyczne, akcesoria na rower, jak sakwa podsiodłowa (kupisz tutaj), rzucane namioty, śpiwory, bidony i inne. W razie braku koniecznych elementów do tej wycieczki – szczególnie w czasie lata, sklepy sportu i specjalistyczne są bogate w tego typu produkty.

Jeżeli organizujesz wyprawę w tereny górzyste dla siebie i swojej familii – warto zrealizować konkretne przygotowanie, żeby nie zaskoczyła żadna nieprzyjemna sytuacja .