Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Co ciekawego zaoferować może Południowa Afryka, najważniejsze wiadomości o wycieczkach do RPA

Urlopy w daleko położonych, egzotycznych miejscach zaczęły się cieszyć rosnącym zainteresowaniem pośród turystów. Od jakiegoś czasu popularność tę zyskują południowo afrykańskie kraje, proponującą przygodę, jakiej nie doświadczy się w innych miejscach. Najdalej od Polski położone jest RPA, niedawno jeszcze kraj ogromnych podziałów społecznych i burzliwych wewnętrznych stosunków.


doweidz się więcej
Author: Fons Heijnsbroek
Source: http://www.flickr.com
Dziś potomkowie kolonistów i rdzennej ludności żyją przy sobie, tworząc wspólnie niepowtarzalną, barwną społeczność. RPA to kraj, w którym każdy z turystów znajdzie coś dla siebie. Wybrzeże to fantastyczne plaże, wiele raf koralowych i ciepłe morze, czyli idealne wprost warunki do plażowania i sportów wodnych. Centrum z kolei to w pierwszej kolejności raj dla miłośników dziewiczej przyrody. W RPA da się zobaczyć w naturalnym środowisku praktycznie wszystkie afrykańskie zwierzęta, w tym te najbardziej niebezpieczne i najchętniej oglądane, czyli bawoły, lamparty oraz lwy. Również miłośnicy górskiego wędrowania będą zadowoleni, bowiem wysokie góry są wymarzonym miejscem na taką formę spędzania wolnego czasu.

wakacje
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Kraj ten jest tak dość popularnym miejscem wypoczynku, że tak naprawdę praktycznie wszystkie większe biura turystyczne posiadają w swoje ofercie wakacje RPA. Dolecieć tam można liniami lotniczymi z każdego europejskiego kraju, ze względu na zróżnicowany klimat w zasadzie wszystkie pory roku są odpowiednie na urlop. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że sezon urlopowy trwa tam na przełomie roku i wówczas ceny mocno skaczą do góry.

Nie czekaj - jeżeli spodobał Ci się ten wpis, to do zweryfikowania są również podobne wątki na witrynie, która znajduje się pod wskazanym linkiem.Do niedawna jeszcze RPA zaliczało się do krajów dość niebezpiecznych. Obecnie prezentuje się to dużo korzystniej, przeciętny turysta raczej nie powinien się niczego obawiać, o ile nie będzie się zapuszczał w niektóre uznawane za niebezpieczne tereny. Jeśli ktoś planuje się udać do RPA na krótszy lub dłuższy urlop, to może polować na rpa last minute - przejdź na WWW. Przy pewnym szczęściu może się udać kupić taką wycieczkę za pół ceny, a na pewno może to być to wyjątkowe, zapamiętane na lata przeżycie.