Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

W pojedynkę eskapada w góry

Warto samotnie chodzić w góry. Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ile masz lat i jakie jest twoje doświadczenie. Jeśli czujesz, że na twojej drodze chcesz samotności, zwyczajnie uczyń to i odważ się ruszyć z domu samemu.
sprawdź więcej tutaj
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Łatwo powiedzieć, jednak w jaki sposób się do tego zabrać? Jak zacząć swą samotna przygodę, kiedy dotychczas podróżowało się tylko z kimś? Oto wskazówki, które mogą w tym pomóc. Odnoszą się one do górskich wędrówek, ale większość z nich możesz bez problemu zastosować też w czasie podróży po obcym kraju.

Nie bój się podróżować samotnie, jeżeli czujesz, że to lubisz i tego chcesz, że leży to w twojej naturze. Jeśli odkryjesz, że podróżowanie w towarzystwie innych nie daje ci frajdy, a wręcz męczy, po prostu spróbuj iść własną drogą.

Przejdź na stronę twórcy (https://www.bachledaresort.pl/spa-wellness/zabiegi-spa). Namawiamy Cię gorąco! A to dlatego, że czeka tam na Ciebie wiele szczegółowych oraz zajmujących wiadomości.

Jeśli nie masz żadnej praktyki w samotnych włóczęgach, rozpocznij od łatwych i krótszych tras, z wolna zwiększając trudności i dystanse. Wprawa przychodzi z biegiem czasu a także pokonanymi kilometrami. Nie wskazane jest skakać na zbyt głęboką wodę. W najlepszym wypadku zniechęcisz się pierwszym niepowodzeniem i przenigdy więcej nie spróbujesz. Który szlak jest odpowiedni, żeby spróbować swojej pierwszej, samotnej włóczęgi? Rozpocznij od poznawania interesujących miejsc w twojej okolicy, nawet jeśli są to proste, nizinne trasy. Wybierz się tam na weekendową wycieczkę z namiotem.


Jezioro w górach
Author: Jayphen
Source: http://www.flickr.com
Weź ze sobą lekki namiot jednoosobowy. Gdy zobaczysz, że samotne wędrowanie to jest to, co lubisz, wybierz się w niskie góry, przeciągając odległości i kilometry jakie pokonujesz. Załóż wodoodporne buty north face, włóż do plecaka przeciwdeszczową kurtkę.

Zdobywaj informacje o miejscu, przez jakie idziesz. Zanim wybierzesz się samotnie w góry, przestudiuj mapki jak też przewodniki, oraz porozmawiaj z tymi, którzy tam byli. Naucz się nawigowania z mapą oraz kompasem. Dowiedz się, jakie możliwe niebezpieczeństwa możesz spotkać na drodze. W trudnych sytuacjach podobne przygotowanie procentuje. Nie lękaj się zgubienia, ale bądź na nie przygotowany. Dobry podróżnik to nie ten, który się nie gubi tylko ten, który dysponuje wystarczającym ekwipunkiem, zapasem paliwa jak też jedzenia, by móc odszukać drogę bez pośpiechu, a w razie konieczności także rozbić namiot i przeczekać, aż mgła osiądzie, a deszcz przejdzie.