Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jedzenie dla Twoich psów, Kuwety.Sprawdź nas.

Każdy kocha psy. Zwłaszcza, gdy są szczeniakami i są niezmiernie urocze, do tego stopnia, że nic prawie nie są w stanie same zrobić. Jednak z czasem potrafią nas drażnić, ale i tak kochamy je całym sercem. Z powodu tego nadmiaru uczuć kupujemy dla nich wszystko, co dobre i wybaczamy następną pogryzioną parę szpilek.


Opieka nad zwierzęciem to jak pilnowanie nad drugim człowiekiem, z jedną różnicą, że pies nie powie nam, że coś mu doskwiera. Oczywiście pies dają różne sygnały, ale nie za każdym razem umiemy je w stanie odpowiednio odszyfrować. Tak, więc poza codzienną pielęgnacją, karmieniem i wychodzeniem z psem na spacer musimy pamiętać o regularnych wizytach u weterynarza.

Lekarz weterynarii wytłumaczy nam, jakie są dobre najlepsze karmy dla psów rasy, jaką posiadamy. Dowiemy się jak o psa dbać i zasypie nas wieloma innymi informacjami. I co bardzo ważne, kiedy wyjdzie, że coś złego dzieje się z psem weterynarz pomoże ulżyć w cierpieniu naszemu pupilowi - ​. Czasem okaże się, że trzeba będzie psu do jedzenia wrzucać jakieś tabletki, a bywa i tak, że i zastrzyki trzeba robić pupilowi. W najlepszym wypadku będzie trzeba, że zmiana karmę co może wszystko odmienić. Czasem nasz pies może być uczulony na składnika zawartego w podawanym przez nas posiłku.

Weterynarz wszystko sprawdzi i powie nam, jaką karmę mamy podawać naszemu pupilowi, żeby dobrze się czuł.
piesek
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com


Kot i jego kuweta
Każdy właściciel psa uważa, że są one lepsze niż kocury - Jednym z argumentem ma być fakt, że psy (zobacz: dieta dla psa) załatwiają się na dworze, a nie w kuwecie. Kuwety dla kotów bywają też czasami wykorzystywane przez ludzi, którzy mają małe pieski.
psy

Zresztą, jeżeli chodzi o czworonogi to ilość fanów koty i psów rozkłada się pół na pół. Każde z tych zwierząt ma swoje plusy i minusy. Ale bez względu na ich minusy i plusy należy je pielęgnować. Jeśli przygarniamy pod swój dach psiaka lub kota jako członka rodziny to musimy pamiętać, że to nie jedynie głaskanie kotka i drapanie za uszkiem pieska, ale też wiele obowiązków i co istotne to też fundusze, jakie będziemy musieli wydać na pielęgniwanie naszego czworonoga. Pozostałości z obiadu nadają się do śmieci, a nie do miski psa czy kota. Warto o tym pamiętać, żeby później zwierzak nie miał problemy z przyswajaniem pokarmu.