Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Najnowsze zabawki dla dzieci – ciastolina lodziarnia rozwija fantazję każdego dziecka

Nasze dzieci posiadają ogromną wyobraźnię. Aby ją rozwijać potrzebne są różnorakie czynniki, które ją stymulują. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości analityczne rozkwitają stosunkowo szybko, stąd tak ważne jest, aby stosownie je rozwijać.


wejdź do tego serwisu
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Przykładem tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana najmłodszym. To niebanalna propozycja dla dzieci, która stymuluje ich kreatywność oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest dużo bardziej plastyczna niż zwyczajna plastelina. Nie trzeba jej podgrzewać, żeby stała się miękka. Zestaw zawiera tzw. automat (www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, który świetnie naśladuje prawdziwe urządzenie. Wykonanie jest niezwykle dokładne, co zapewnia długi czas użytkowania. Dodatkowo całość zawiera akcesoria typu łyżeczki czy pucharki, co jest szczególnie atrakcyjne dla dzieci.

Kolorowe plasteliny są niezwykle miękkie, tym samym najmłodsi mogą bawić się swobodnie bez żadnych problemów. Można z nich stworzyć przeróżne bryły, jakie będą kopią prawdziwych dodatków do lodów. Czekolada czy wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości wspomnianego zestawu. Korzystną informacją dla dorosłych jest fakt, że plastelinę można łatwo usunąć i nie pozostawia żadnych plam lub przebarwień. Zaoszczędza to rodzicom sprzątania i stresu, że plastelina może pozostawić stałe plamy. Resztki plasteliny prezentują się jak okruszki, dlatego bez trudu można je błyskawicznie zamieść czy odkurzyć, co stanowi niewątpliwy atut zestawu. Z ciastoliny powstają kolorowe desery, jakie dzieci własnoręcznie mogą wykonać. Kolory są soczyste, więc dla dziecka stanowi to wyjątkową zachętę do zabawy.

Zabawka pozwala na zrobienie zabawnych ciast lub lodów, które mogą posiadać przeróżne barwy. Komplet zapewnia wykonanie około czterdziestu zróżnicowanych kształtów, jakie z pewnością trafią w gust dziecka. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego producent przedstawia plastelinę wolną od szkodliwych środków. Stąd też masa ta może być używana przez pociechy bez obaw o zatrucie. W czasie takiej zabawy maluchy - nawet te najmniejsze, uczą się odróżniać kolory oraz stwarzać różne formy, dlatego warto jest poświęcić czas i świetnie bawić się wraz z nimi, co umożliwi miłe chwile w gronie rodzinnym. Ciastolina to idealny pomysł na podarunek dla dzieci. Na pewno będzie to niespodzianka, jaka zagwarantuje wspaniałą rozrywkę. obecnie polecamy również książki dla dzieci, które wspaniale rozwijają zdolności manualne.