Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

Piesek, najlepszy towarzysz człowieka. Zazwyczaj opiekuje się własnym panem, chroni go i broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się aplauzu i zwracania na niego uwagi. Lecz również jest zależny od pana. Wymaga regularnych spacerów oraz odpowiedniego karmienia, a także przez pełen czas dojścia do wody.

Wymaga również odpowiedniej dbałości i traktowania. Można stwierdzić, iż tak jak pan, jak i jego pies potrzebują siebie nawzajem. Piesek umie również odwzajemnić czułość okazywaną mu, wyczuwa emocje swojego właściciela oraz na nie reaguje.

Author: fugzu
Source: http://www.flickr.com
Jak wszelkie żywe stworzenie również i piesek od czasu do czasu choruje i związku z tym potrzebuje innej troski oraz innego żywienia. Układ pokarmowy czy też skóra są bardzo czułymi organami u zwierząt, które są równocześnie narażone na działanie przeróżnych czynników zewnętrznych. Również należy pamiętać, że jeśli psina odżywia się nieodpowiednio, to może mieć problemy, między innymi z jelitami czy też z układem pokarmowym. Składniki, po jakich pies może posiadać uczulenie, biegunkę bądź świerzbienie, to białko pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Również nieduża ilość w pożywieniu tego pierwiastka może doprowadzić do nietolerancji żywnościowej u psa. Więc nie żywmy pieska pokarmem, który je człowiek, dlatego że pies i pozostałe zwierzęta mają odmienną przemianę materii i również całkowicie odmiennie muszą się żywić. Niemniej częstokroć piesek cierpi na nietolerancje żywnościową, dlatego że w jego pożywieniu znalazły się wyżej wymienione kompozycje. Także może posiadać zapalenie jelit czy też niewydolność trzustki. Warto wobec tego sposób żywienia ustalić łącznie z weterynarzem, żeby jak najszybciej pies (zobacz poduszki dla psa od huntera) mógł powrócić do formy oraz powrócić do zdrowia.

pies
Author: andybewer
Source: http://www.flickr.com
Royal Canin Hypoallergenic to specjalistyczna karma dla czworonogów, między innymi cierpiących na nietolerancje żywnościową oraz zapalenie trzustki - karma dla psów. Metoda karmienia psa cierpiącego na nietolerancje pokarmową jest bardzo istotny. Zaleca się, żeby karmę Royal Canin Hypoallergenic stosować pod dozorem lekarza i trzymać dokładną dietę dla pieska, aby w przyszłości piesek nie miał już owych kłopotów.
Tags: