Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Znakomite miejsca na spędzenie wolnego czasu

Wielbicieli kajakarstwa jest w Polsce sporo. To ogromnie przyjemny rodzaj aktywności fizycznej. Każdy, kto choć raz posmakował, nie poprzestanie na jednym razie. W Polsce nie brak atrakcyjnych szlaków kajakowych o rozmaitych poziomach trudności. Jeśli ktoś nie rozporządza osobistym ekwipunkiem, może pożyczyć kajaki na okres spływu.

aktywny wypoczynek
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Wypożyczalnie proponują kajaki najlepszej jakości i w małych cenach, toteż jest to przyjemność dla każdego, kto lubi naturę i ceni kreatywnie spędzać wolny czas.
Mazury słyną z ładnych szlaków, gdzie odbywają się spływy kajakowe. Jednym z piękniejszych szlaków na owe wycieczki jest Krutynia. Uważana jest nawet za jedną z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Europie. Aktywny odpoczynek w tych zielonych płucach Polski pozwoli się zrelaksować, a zapierające w piersiach oddech widoki skłonią do powrotu w te strony.

Kolejnym, od dawna znanym traktem jest Czarna Hańcza. Spływy kajakowe nie są uciążliwe, a niezwykle atrakcyjne. Najpierw rzeka płynie pomału przez grząskie łąki i rozlewiska, potem krajobraz staje się różnorodny, rzeka przyspiesza i zaczyna zakręcać przez Puszczę Augustowską. Stopniowe krajobrazy lasu, trzcin, lub drobne utrudnienia w postaci obalonych drzew, czynią spływ coraz ciekawszym - zobacz propozycję Kaylon.

Dla tych co lubią większe wyzwania, spływy kajakowe na rzece Rawce okażą się wyzwaniem.

Nie zwlekaj! Jeśli zaciekawił Cię ten watek, to przejdź dalej. Tam oczekuje na Ciebie ciekawa informacja (www.hotelaquarion.pl/imprezy). Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się odpowiedzieć na wszelkie Twoje zagwozdki.

Dzika i całkiem trudna do spływania rzeka w całości zachowała normalny charakter. Płynie poprzez zdziczałe, grząskie łąki, lasy i gęste zarośla, a jej obrzeża konstruują piaszczyste, duże nasypy, które tworzą cudowne odczucie. W nurtach owej rzeki egzystuje dużo odmian chronionych ryb. Na pełnej długości Rawka stanowi rezerwat.

na rzece
Author: Trevor Mattea
Source: http://www.flickr.com
Są to doskonałe punkty na spędzenie wolnego czasu z daleka od spalin i hałasu. Dla takich którzy nie posiadają osobistego ekwipunku, zaistniały wypożyczalnie. Z ich ogromnej propozycji można wyłonić nie tylko kajaki, ale każde akcesoria przydatne do pewnego wypływania. Ktokolwiek kto uwielbia ten rodzaj sportu, znajdzie trakt stosowny do własnych zdolności. Wystarczy wyposażyć się w sprzęt i wybrać się na poszukiwanie przygody.