Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Dlaczego warto jest wysłać dzieci na obozy konne?

Czy każdy człowiek powinien posiadać jakieś hobby? Prawdopodobnie nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która napędza nas każdego dnia. W związku z powyższym to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka a następnie pogłębianie ich. Najlepszą porą ku temu są wakacje, w trakcie których - zamiast leniuchowania na piaszczystych plażach – warto umacniać pasje dziecka.
koń
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com
Wakacyjne obozy zapewniają naszym pociechom możliwość przeżycia czegoś zupełnie innego, możliwość zwiedzenia niepoznanych wcześniej miejsc, a co najbardziej istotne zdobycia wiedzy. Oferta obozów wakacyjnych imponująca, zaczynając od obozów artystycznych, po obozy żeglarskie lub obozy konne.

Miejmy świadomość, iż w przypadku każdej z tych propozycji, im szybciej dzieci rozpoczną naukę tym więcej wiedzy i techniki będą w stanie posiąść.

Spróbujmy w związku z tym już w młodym wieku zainteresować dzieci końmi lub żeglarstwem, gdyż jeżeli naprawdę pokochają to co robią, będzie to pasja na całe życie.

jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Wakacje lada dzień - zachodzimy w głowę, snujemy plany jak zorganizować czas naszemu dziecku. Może razem z dzieckiem przedyskutujemy wyjazd na obóz jeździecki? Dzięki kontaktom ze zwierzęciem to znacznie więcej niż zwykły sport. Aby zachęcić naszą niezdecydowaną osóbkę, odwiedźmy okoliczne stadniny, blogi poświęcone tej tematyce (np. wpisując w w sieci słowa kolonie konne - albo sprawdź to:

Koń w trudnych chwilach umie poprawić nam humor jak dobry przyjaciel, samą swą obecnością. Może być również doskonałym terapeutą.

To bardzo ważna strona (https://zabawekczas.pl/produkty/klocki,2,1641) opisująca podnoszone w niniejszym artykule zagadnienia, więc kliknij ten link, aby również ją zgłębić.

Kontakt fizyczny z koniem, jego ciepłota ciała i psychiczne oddziaływanie na człowieka są nieocenione.Kolonie i obozy uczą dzieci zaradności, podejmowania decyzji, śmiałości i zaszczepiają ciekawość do świata. To dzięki takim wyjazdom nasze dziecko poszerza horyzonty, rozwija pasje i zainteresowania. Dlatego pozwólmy dziecku rozwinąć skrzydła, a w dalszym życiu poszybuje jak najwyżej.