Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

W jakim celu możemy stosować pastucha elektrycznego u naszych psów?

Istnieje niewiele sortymentów ogrodzeń elektrycznych dla psów w zależności od ich przeznaczenia. Najpopularniejsze niewidoczne ogrodzenia elektryczne dla psa służą do zabezpieczenia przygotowanych terenów przed wstępem psów lub po prostu zabezpieczenia danego obszaru przed uciekaniem zwierzęcia.

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Klasyczny pastuch elektryczny dla psa z kolei, w sytuacjach gdy wymagana jest zabezpieczenie przed dojściem innych zwierzaków. Psiak faktycznie może wesoło egzystować w zgodzie z działką, a my nie jesteśmy zmuszeni niepotrzebnie ograniczać jego wolności i swobody. Dzięki niewidzialnemu ogrodzeniu można nie tylko skrócić ucieczki psa, ale również efektywnie zapobiegać marnowaniu rabatek kwiatowych, odwiedzaniu przez psa piaskownicy dla dzieci czy podglądania do oczka wodnego.

Jeśli zaciekawił Cię taki artykuł, przeczytaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam narzędzia mikrochirurgiczne, odnajdziesz tu analogiczne informacje.

Trawa, krzewy i inne rośliny ogrodowe będą w pełni pewne. Możliwości zabezpieczenia ogródka są po prostu nieograniczone i łatwo można je przystosować do różnych zastosowań. Instalacja pastucha elektrycznego nie wymaga żadnych narzędzi, można je uruchomić o każdej porze roku w niecałe 30 minut, pozbywając się problemów ze zwierzęciem w ogródku, które trwały często latami, przymuszając do trudnych wyborów: uszczęśliwiony piesek czy śliczny ogródek. Tymczasem to faktycznie da się pojednać. Elektryczne pastuchy wymyślono jako niewidoczne ogrodzenie (dowiedz się więcej).

Psy
Source: http://pixabay.com
Tego gatunku kojec możemy dowolnie zamontować w środku działki na terenie jaki tylko spodoba się psu. Nawet cały ogród może być z nienagannym rozmieszczeniem miejsc zakazanych dla pupila takich jak rabaty kwiatowe, oczko wodne, kącik zabaw naszych milusińskich. Budując pastucha elektrycznego dla psa (https://www.sport-dog.pl/) należy pamiętać, że każdy zwierzak posiada indywidualną tolerancję na prąd. Bardzo często zdarza się że małe pieski wymagają silnego impulsu, a większe osobniki są bardziej wrażliwe. Doświadczenie mówi jednak, że do dyscyplinowana naszych psów winniśmy stosować impulsy o niewielkiej mocy. Przy wyborze pastucha elektrycznego dla psa należy mieć na uwadze, aby kupować produkty dobrych wytwórców . Wówczas możemy być pewni, że takie mechanizmy będą bezpieczne i nie będą robić krzywdy naszym pieskom.


Source: www.sport-dog.pl