Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Kraków to jedno z największych i najpopularniejszych wśród turystów miejscowości w Polsce

Szacuje się, że każdego lata odwiedza go parę milionów turystów, lecz zapomnieć nie można o tym, że w mieście każdego dnia żyje i pracuje blisko milion obywateli. I turyści i mieszkańcy gdzieś muszą robić codzienne zakupy, nie można się więc dziwić, że na terenie miasta zostało wybudowanych parę większych centrów handlowych, działa kilkanaście małych i dużych placów targowych i sporo osiedlowych sklepików.
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Handlowe centra otwarte są wszystkie dni w tygodniu, niekiedy do godzin nocnych. Te duże posiadają praktycznie wszystko, co potrzebne, żeby można w nich było przebywać pół dnia. Najważniejszą rzeczą są oczywiście sklepy, z reguły w tego typu centrum będzie się znajdował jakiś większy hipermarket, w niektórych zlokalizowano również markety techniczne.

Chcesz przeczytać więcej analogicznych informacji? Jeśli tak, to zobacz to uzupełniające info, ponieważ także Cię zapewne zaciekawi.

Uzupełnieniem są mniejsze sklepy i salony, w których nabyć można w zasadzie wszystko, od ubrań i butów, poprzez ekskluzywne kosmetyki i biżuterię, a na wyrobach dla dzieci kończąc. Oczywiście braknąć nie może czegoś dla ciała i ducha, na głodnych czeka kilka restauracji, kawiarni i lodziarni, no i rzecz jasna wielosalowe kino (wszystko co musisz wiedzieć na temat oferty na stronie
Największe powierzchniowo centrum handlowe w Krakowie znajduje się na południu Krakowa, w pobliżu kolejowej stacji Bonarka. Centrum to posiada całkowitą powierzchnię ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych, a liczba lokali w nim położonych wynosi ponad 250. O połowę mniejsza, lecz z bardzo podobną ilością sklepów, jest Galeria Krakowska.

Już istnieje moja strona - wejdź w podany link, poczytaj artykuł oraz napisz proszę swój komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

Leży ona w zasadzie w samym centrum, niedaleko dworca autobusowego i kolejowego. Z
Kraków
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
peronów jest bezpośrednie wejście do galerii, więc opuszczając pociąg można w zasadzie bez zatrzymywania się przystąpić do zakupów.

Także w centrum, tuż przy samej Wiśle znajduje się Galeria Kazimierz, w niej ilość sklepów to tylko 160, lecz jest to jedno z najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w Krakowie. Spora ilość ludzi wybiera także mniej rozległe sklepy, takie jak Plaza, Solvay Park czy M1.