Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Apartamenty Zakopane

Stolica polskich gór to miasto liczące ok trzydzieści tysięcy miejscowych górali. W ciągu całego roku przewija się tu ok. 3 mln turystów, dzięki którym Zakopane z małego miasta przemienia się w dużą, pełną ludzi, turystyczną stolicę Polski.

zakopane
Source: www.morguefile.com
Fenomen Zakopanego polega przede wszystkim na tym, że w każdej porze roku panuje tu wyjątkowy urok, stolica polskich gór jest idealna na urlop. W Zakopanem znajdziemy ogromną liczbę ofert noclegowych, na popularności zyskują również są również apartamenty Zakopane czy też Kościelisko.Bardzo duża liczba tras górskich, imprez kulturowych, to wybrane z ogromnej liczby imprez oczekujących na turystów. Największym zainteresowaniem Zakopane ma zimą. Zwolennicy śniegu mają wówczas do dyspozycji 50 profesjonalnie przygotowanych stoków o zróżnicowanym stopniu trudności, wiele wypożyczalni wyposażenia snowboardowego, a także mnóstwo barów i restauracji oferujących tradycyjne potrawy. Zakopane latem to głównie odpowiedni okres na wędrówki a także zdobywanie tatrzańskich szczytów. Ekwipunek dla turystów znajdziesz tu: .

Dla osób, które nie lubią wędrówek górskimi szlakami a koniecznie chcą być na jakimś szczycie zalecamy kolejki na Gubałówkę które są czynne przez cały sezon. Niewątpliwie jedną z ciekawszych atrakcji w tej miejscowości jest możliwość popluskania się w kąpielisku geotermalnym, w stolicy polskich gór można także spróbować przejażdżki konnej..

Nie zwlekaj - jeżeli chcesz przeczytać ekstra wiadomości na ten temat, pamiętaj o tym, że bezpłatne wejście na ten link doprawdy całkowicie darmowy.

Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: zobacz.

Stolica polskich gór to nie tylko sport. Niezapomniane doznania kulturalne zagwarantują nam liczne muzea i galerie. Warto również odwiedzić najbardziej znaną ulicę w Zakopanem – Krupówki, znajdziemy na niej bardzo wiele regionalnych budynków. Warte uwagi są również organizowane tutaj imprezy kulturalne.