Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wczasy nad Bałtykiem.

Planując wyjazd z rodziną z reguły zaczynamy przygotowania od zasadniczego dylematu – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą sporo pozytywnych konsekwencji. Odpoczynek w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzny spokój przezotoczenie prawdziwej, nieopanowanej wciąż przez ludzi natury, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną korzystnie na ogólną kondycję ruchową turystów.

Morze Bałtyckie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Po drugiej stronie fani nadmorskich krajobrazów oponują za wyborem morza, wymieniając szereg dobrych właściwości wczasów tego typu.

Co powinniśmy wybrać? Zróżnicowana rzeźba powierzchni Polski daje nam wiele dróg spędzania urlopu bez zbytniego narażania domowego budżetu zagranicznymi wycieczkami. Południe Polski zapewnia zabawę fascynatom górskich wrażeń, północ z kolei umożliwia czerpanie garściami z morskich dobrodziejstw - polecamy.

Mimo modzie na wakacje - (domki do wynajęcia kaszuby) w tropikalnych ciepłych krajach, mnóstwo naukowców podkreśla wyjątkowe właściwości Bałtyku i skłania do wyboru rodzimych atrakcji. W związku z tym Morze Bałtyckie cieszy się wielką popularnością, przeżywając niejako swój renesans.

Świeże i nasycone jodem morskie powietrze w rejonach takich jak Stegna jest szalenie skutecznym środkiem pomagającym przeczyścić drogi oddechowe oraz poprawiającym odporność - kwatery w Stegnie. Dzięki swoim charakterystycznym właściwościom wakacje nad Bałtykiem są polecane zwłaszcza dzieciom, seniorom, osobom cierpiącym na astmę, alergikom oraz ludziom cierpiącym na schorzenia górnych dróg oddechowych.


Szybko rozwijająca się turystyka nadmorska daje mnóstwo atrakcji. Wczasowicze spragnieni głośnego życia nocnego zazwyczaj wybierają za cel podróży Gdańsk, Sopot czy Kołobrzeg. Jeśli zależy Ci na odpoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta, dobrym rozwiązaniem może okazać się Stegna.

Cicha nadmorska miejscowość pozwoli zrelaksować się nie nadwyrężając za bardzo portfela. Bogata oferta turystyczna proponuje noclegi w punktach takich jak domki, kampingi, apartamenty w korzystnych cenach rozpoczynających się już od 30 zł za osobę.