Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Interesujące propozycje jakie możemy zobaczyć na Dominikanie

Dominikana to raj na ziemi, karaibskie plaże z białym piaskiem, lazurowe morze i palmy kokosowe. To gościnni, pełni żywiołowości i stale roześmiani obywatele, to także doskonałe egzotyczne smaki soczystych owoców, świeżych jarzyn i świetne owoce morza.


Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Nieraz bywa, że na wakacjach pragniemy ujrzeć więcej aniżeli uplanowało biuro podróży. Dobrą alternatywą zdołają być wycieczki fakultatywne. Wszelkie atrakcje nadobowiązkowe są dodatkowo płatne i jest możliwość je nabyć u rezydenta, lub w terenowym biurze podróży w miejscu pobytu. Poniektóre biura turystyczne umożliwiają zakup eskapad fakultatywnych w kraju, w trakcie rezerwacji.

Dużo biur podróży, jakie załatwiają wycieczki na Karaiby, oferuje interesujące propozycje. Jednoczą one w sobie poznawanie tamtejszej kultury, zabawę, również sposobność podziwiania ładnych widoków.

Jeżeli fascynuje Cię opisywany temat, to przejdź do tekstu i zgłąb pokrewne informacje dotyczące tego zagadnienia. Wciągną Cię całkowicie.

Jedną z chętniej wybieranych jest wycieczka na wyspę Saona, jedną z największych wysp okalających Dominikanę. Eskapada włącza rejs motorówką, albo katamaranem po najpiękniejszych miejscach okolicy. Dominikana to śliczne, schludne plaże i czysta, ciepła woda. Biały piach kontrastuje z błękitną wodą, a wokół daje się słyszeć trele wielu gatunków ptaków. Jest to nietuzinkowy kraj dla osób uwielbiających naturę, bowiem znajduje się tam wiele endemicznych gatunków roślin i zwierzaków. Dominikana obfituje w sporo parków narodowych, na obszarze których znajduje się bez liku cudownych grot, wodospadów i innych cudów przyrody.

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jest to zarazem raj dla pasjonatów zdjęć, albowiem jest możliwość w tamtym miejscu zrobić niesamowite zdjęcia. Wycieczki fakultatywne Dominikana to również możność przejażdżki quadami po tamtejszych dzikich wybrzeżach. Odrębną ciekawą atrakcją jest oglądanie grot Fun-Fun, gdzie pod okiem trenerów można zejść w dół grot. Miłośnicy podwodnych widoków powinny skorzystać z takiej zabawy którą jest nurkowanie. Będąc w owym państwie, nie można nie uwzględnić okolicznych raf koralowych. Dla tych, którzy nie mają wielkiej wprawy w nurkowaniu, jest pomysł nurkowania z instruktorem. Jest możliwość podziwiać bogactwo koralowców, małych jaskiń, wraków i nawet do 200 rozmaitych gatunków ryb.