Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wizyta w Ziemi Świętej - co warto zobaczyć będąc na miejscu i którą firmę wycieczkową wybrać

Miejsca kultu religijnego są odwiedzane przez licznych żarliwych wyznawców wiary. W Polsce jest co najmniej kilka miejsc, które są konieczne do obejrzenia dla każdego aktywnego pielgrzyma.
Jednak dopiero wycieczka do Izraela, do miejsc, gdzie urodził się i żył Jezus jest spełnieniem pragnień większości takich osób. Ale ze względu na wysokie koszty niewielu z nich będzie się udawać spełnić te marzenia. Izrael (odnośnik do strony) leży kilka tysięcy kilometrów od naszego kraju, tak więc
polecana strona
Author: Bratislavská župa
Source: http://www.flickr.com
konieczny będzie przelot samolotem. Koszt wycieczek do Izraela zaczyna się od dwóch tysięcy za siedem dni, jeśli chce się pozwiedzać więcej, to cena wzrośnie o kolejny tysiąc złotych. Wycieczki takie organizują wszystkie dobre biura podróży. Dużo propozycji mają także niewielkie firmy specjalizujące się w wycieczkach religijnych, ich propozycja często jest znacznie ciekawsza, niż to co mogą zaproponować inni organizatorzy. Wycieczki są organizowane w zasadzie przez wszystkie miesiące, więc bez żadnych problemów da się sobie dopasować termin do swojego urlopu.

Typowa wycieczka do Ziemi Świętej będzie się składać z kilku niezmiennych punktów. Przelot do Izraela powinien trwać około czterech godzin, i po dotarciu na miejsce już w tym samym dniu można rozpocząć zwiedzanie. Część biur wybiera na samym początku Nazaret, inne wolą rozpocząć od Betlejem, ale koniec końców bez względu na to, jak się rozplanuje wycieczkę oba te miejsca powinny zostać obejrzane.Koniecznym punktem takich wycieczek będzie Jerozolima - w związku z bardzo dużą liczbą miejsc do odwiedzenia przeznacza się na nią co najmniej dwa pełnie dni. Przebywając w Jerozolimie koniecznie trzeba zobaczyć Grób Maryi, Górę Synaj i Ogród Oliwny, chętni mogą też wziąć udział w drodze krzyżowej. Zależnie od operatora, którego się wybierze na wycieczkę będzie jeszcze sporo innych ważnych dla chrześcijan miejsc. Z reguły wycieczki do Ziemi Świętej mają bardzo napięty harmonogram, więc nie ma zupełnie miejsca na leniwienie się. Lecz koniec końców na takie wycieczki jadą osoby, które dokładnie będą wiedzieli co na nich będzie.
Tags: