Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Chcesz podróżować tanio? Musisz być elastyczny

Wakacje w pełni. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Ale w który zakątek świata się udać? Wybrać Bałtyk, greckie wyspy czy cały czas niedocenioną Gruzję?

bilety lotnicze
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Zwykle planując urlop kierujemy się ceną. Pierwsza myśl: najtaniej będzie w Polsce. Lecz kiedy pogoda nie należy do udanych (co niestety zdarza się raczej często nad polskim morzem) krążymy między smażalnią ryb, restauracją a kawiarnią. Wówczas koszty się mnożą. A jeżeli dodatkowo jesteśmy rodziną z małymi pociechami?Podsumowując cena ma istotne znaczenie, lecz liczy się też komfort wypoczynku.

Może powinniśmy więc rozważyć zagraniczny wyjazd? Zwłaszcza, że bilety lotnicze możemy dziś dostać w bardzo kuszących cenach.

Jeżeli masz ochotę zgłębić informacje na opisywany wątek, to odsyłam do serwisu (https://horyzont.net.pl/co-trzeba-zobaczyc-w-barcelonie/) gdzie znajdziesz dużo ciekawych danych, które dokładnie omawiają zagadnienie.

Musimy jednak wiedzieć jak znaleźć tanie loty - sprawdź.

Najważniejsze: bądźmy elastyczni z datą wyjazdu. Gdy nie mamy sztywno omówionych dat wyjazdu, powinniśmy sprawdzić ceny biletów w danym kierunku w różnych terminach. Czasem zmiana daty nawet o jeden lub kilka dni pozwoli nieco zaoszczędzić.Dobrze jest też zapisać się do newsletterów. Wtedy zawsze zostaną nam przesłane najświeższe informacje o atrakcyjnych promocjach linii lotniczej. Odwiedzajmy również blogi, strony albo fora, na których urlopowicze mogą wymienić się informacjami.

Nie bójmy się lotnisk peryferyjnych. Większa część stolic i dużych miast, poza dużym lotniskiem, posiada przynajmniej jeden port oddalony od centrum miasta obsługujący tanich przewoźników. W takich sytuacjach lecąc do Amsterdamu, możemy udać się do oddalonego nieco Eindhoven.

pasażer samolotu
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Korzystajmy z promocji. Gdy nie jesteśmy bardzo przywiązani do jednego kierunku, udajmy się tam, gdzie w danym momencie jest tanio.

Jeśli masz ochotę zdobyć uzupełniające dane na omawiane zagadnienie, to przydatne do tego będą praktyczne informacje, które odnajdziesz tu. Sprawdź to!

W celu by sprawdzić, gdzie w danym czasie są najbardziej korzystne ceny biletów, warto wypróbować w wyszukiwarce podróżniczej opcję „wszędzie” - poczytaj.

Należy kontrolować ceny biletów parę razy w czasie dnia i po prostu czyhać na okazję. Miejmy na uwadze: im więcej czasu poświęcimy na znalezienie biletu, tym uzyskamy lepszą cenę.