Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Kiedy posiadasz małego psa i martwisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wtedy krzywdy, z pewnością powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś zabezpieczenia. Kiedy masz niewielkiego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wówczas kategorycznie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.
pies
Author: laurawashere95
Source: http://www.flickr.com
Działa ono na przykład jak płot pod wysokim napięciem – efektywnie odgoni psa od zbliżania się do końca tarasu, a równocześnie oczywiście będzie to niewątpliwie dla niego całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że założysz własnemu psu obrożę, która będzie natychmiast reagowała w przypadku gdy nadmiernie zbliży się on do krawędzi tarasu. Wówczas poczuje on w szyi nieprzyjemne mrowienie – będzie to właśnie prąd elektryczny.

Czy wiesz, że następne niezwykle absorbujące teksty są na wyciągnięcie ręki? Kliknij i zerknij na źródło (https://alpaki.pl/), a z pewnością odczujesz satysfakcję.

Chociaż może to brzmieć trochę brutalnie, zdecydowanie dajemy Ci pewność, że jest to zupełnie bezpieczne dla Twojego psa, którego nie będzie to bolało - -> sprawdź na .Author: Grumpy Chris
Zwierzęta zwykle mają większą tolerancję na ból niż my, a w dodatku natężenie prądu jest tak ustawione, że nie powoduje niebezpieczeństwa. W dodatku kiedy pies parę razy poczuje takie nieprzyjemne mrowienie, wówczas kategorycznie nie będzie już nawet próbował podejść do krawędzi tarasu. Dzięki temu po pewnym czasie noszenie przez niego obróżki nie będzie już konieczne. To bez wątpienia jeden z najbardziej efektywnych sposobów, dzięki którym zdołasz nauczyć swojego psa posłuszeństwa. Na dodatek takie ogrodzenie jest wielce dobre również dla Ciebie – kiedy zdecydujesz się na jego zamontowanie, na pewno nie będziesz tego żałował. Ma ono tę ogromną zaletę, że jest niewidoczne – dzięki temu estetyka Twojego balkonu nie zostanie zniszczony. Mocno polecamy takie rozwiązanie właściwie wszystkim właścicielom małych psów – to bez wątpienia dobry pomysł. Kiedy masz kota i także martwisz się o jego bezpieczeństwo, takie ogrodzenie bez wątpienia także sprawdzi się dobrze w Twoim wypadku (kliknij na stronę główną).