Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Bułgaria - tam każdy znajdzie coś dla siebie

Bułgaria to państwo, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać urlopowym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez mnóstwo turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dziś te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, albowiem kraj ten po latach zastoju gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie można liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.


wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
Latem Morze Czarne zawsze jest zdecydowanie cieplejsze od Bałtyku. Takie kurorty jak Warna czy też Burgas z całą pewnością przypadną Polakom do gustu, ponieważ leżą blisko cudownych plaż a także godnych poznania atrakcji. Jest to również znakomite miejsce na nocne zabawy, bowiem władze typowo wypoczynkowych miasteczek robią niemalże wszystko by przyjezdni nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Dyskoteki jak również kafejki są tu czynne do samego rana. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday .

Dobre położenie, to nie wyłączne walory tegoż państwa leżącego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który może przemówić do świadomości turystów z Polski są ceny, jakie tutaj panują. Na wakacje w Bułgarii (kliknij tutaj) wydamy zdecydowanie mniej niż na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy Turcji, w której mogą spotkać nas bardzo podobne temperatury jak również krajobrazy. W ostatniej dobie baza hoteli w Bułgarii znacząco się polepszyła i bardzo łatwo odnaleźć teraz zakwaterowanie o europejskim standardzie. Takie zalety Bułgarii podkreślane są przez polskie biura turystyczne, które coraz częściej oferują swym klientom wyjazd właśnie do tego kraju.
Ceny kształtują się niezmiernie przystępnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd wakacyjny tuż przed rozpoczęciem urlopu, nasza wycieczka Bułgaria (coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute może okazać się wyjątkowo ekonomiczna. Na pewno za tak niewielkie pieniądze warto się wybrać nad Morze Czarne, ażeby odpocząć i powrócić z ładną oraz naturalną opalenizną. Ułatwieniem podczas podróży może okazać się to, że Bułgaria od paru lat jest w Unii. Z tego też powodu możemy liczyć na wyjątkowo szybkie odprawy graniczne.