Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Gry komputerowe to ciekawa porcja niezapomnianej gry. A jakie gry są najlepsze? Które warto polecić?

Istnieją takiego typu gry, które mogą cieszyć się ciągłą przychylnością graczy odmomentu ich zaistnienia w świecie. Sukcesu tego rodzaju rozrywek poleca się doszukiwać się przede wszystkim w łatwości dostępu do nich. Producenci tego rodzaju gier zapewniają dostęp do swoich prac zupełnie za darmo, co więcej nie potrzebują one ściągania jakichkolwiek nowych aplikacji. Tak więc wymagania jakie trzeba spełnić, by stworzyć swoją przygodę z grami internetowymi są niewielkie – ograniczają się do otwierania przeglądarki i połączenia z Internetem. Jakie to gry? Oczywiście gry przeglądarkowe.
przeczytaj więcej
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Nie znamy żadnych bardziej charakterystycznych obostrzeń przed możliwością spotkania się z tysiącami grających z całego świata podczas cudownej zabawy. Gry w przeglądarce odgrywają znaczną rolę w życiu zatrudnionych i młodzieży szkolnej, która umila sobie czas spędzany poza domem tworząc swoje osady czy grane przez siebie postacie.Istnieją gry popularne i poważane, które z pewnością mamy szansę polecić. Taką rozgrywką jest z pewnością Clash of Swords. To krajowa produkcja, przeglądarkowa gra MMORPG. Rozgrywka toczy się w krainie fantasy, a gracz może wcielić się w osobę z jednej z sześciu ras, by wziąć udział w niekończącej się wojnie między Paktem Światłości, a Ligą Cienia (sprawdź dodatkowe informacje).

Gry komputerowe
Author: krisguy
Source: http://www.flickr.com
Gra może przypominać nieco już zapomniane Bitefight, czy niektóre gry tworzone metodą flash, które znajdziemy online. Gra jest skupiona się na walce PvP, między postacią sterowaną przez gracza, a jego przeciwnikiem, za którym stoi sztuczna inteligencja, albo przeciwny gracz. Gracz zaczyna swoją przygodę z Clash of Swords od wyboru jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), wybranie jej płci, a następnie klasy postaci, z której do wyboru jest wojownik, mag, lub łucznik. Podobnie jak w większości gier online, gra zapewnia możliwość rozpoznania jej aspektów poprzez wykonanie kilkunastu nieskomplikowanych zadań, za które otrzymasz cenne nagrody.