Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Bułgarskie regiony zapraszają na wczasy

Bułgaria to kraj, który spełnia wszystkie warunki, by zostać miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, ponieważ kraj ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się w szczególności latem. W tym okresie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zapewnić.


wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
W okresie letnim Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Bałtyku. Takie kurorty jak Warna czy Burgas na pewno przypadną Polakom do gustu, albowiem znajdują się tuż obok cudownych plaż jak również godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to również znakomite miejsce na nocne szaleństwa, gdyż władze typowo wypoczynkowych miasteczek robią niemalże wszystko aby goście nie mieli czasu na nudę. Dyskoteki oraz kawiarnie są tu czynne do świtu. Bułgaria (https://eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/) z Eccoholiday.

Atrakcyjne położenie, to nie wyłączne atuty tegoż kraju leżącego na Półwyspie Bałkańskim. Dodatkowym argumentem, który może przemówić do świadomości Polaków są ceny, jakie tu spotkamy. Na wakacje w Bułgarii wydamy o wiele mniej niż na wakacyjną wyprawę do Grecji czy Turcji, w której spotkamy identyczne temperatury jak również widoki. W ostatniej dobie baza hoteli w Bułgarii zdecydowanie się poprawiła i nietrudno znaleźć teraz noclegi o europejskim standardzie. Takie zalety Bułgarii mocno podkreślane są przez nasze biura podróży, które coraz częściej proponują swoim klientom wyjazd właśnie do tego kraju.
Ceny kształtują się niezmiernie korzystnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed rozpoczęciem urlopu, nasza wycieczka Bułgaria (www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute okaże się bardzo ekonomiczna. Z pewnością za tak symboliczne pieniądze opłaca się wybrać nad Morze Czarne, by odpocząć i powrócić z ładną i naturalną opalenizną. Udogodnieniem w podróży może okazać się to, że Bułgaria od paru lat znajduje się w UE. Dlatego też możemy liczyć na szybsze odprawy graniczne.