Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Uratuj życie porzuconego psiaka - dlaczego powienieneś przemyśleć adopcję psa ze schroniska.

Osoby, które podejmują się opieki psa, wiedzą, że jest to spora odpowiedzialność. Jednakże z miłości do naszego pupila stać nas na pewne poświecenia, a nasz pies odwdźięcza się całkowitym uwielbieniem, oddaniem i miłością. Nie wszystkie psy miały tyle pomyślności by natrafić na swojej drodze człowieka, który pokocha je.

Ocal istnienie niechcianego psa
tutaj więcej
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Wbrew modzie na rasowe psiaki, nadal są osoby, które zdecydują się na małego, porzuconego kundelka. Posiadanie psa z szlachetnym rodowodem nęci, są one wyjątkowo piękne, nierzadko obdarzone wyjątkowymi przymiotami. Jednakże należy pamiętać, że tych zwierząt nikt nie wyrzuci, one zawsze znajdą kochający dom. Z tego powodu nie zapominaj psów, które nie miały tyle szczęścia w życiu.

Pomyśl czy warto zapłacić duże pieniądze na rasowego psa, czy może bardziej właściwe jest wzięcie go ze schroniska i ocalenie jego życia? Wstąp do pobliskiego schroniska dla zwierząt i zrób rozeznanie - może któryś ze zwierzaków ujmie Cię za serce. W schronisku natrafisz na psy wszelkich ras i gabrytów, na pewno któryś przykuje Twoją uwagę. Będziesz także mógł wybierać w wieku.

Jeśli poszukujesz dodatkowych wiadomości na przedstawiany wątek, to kliknij ten link - ta pomocna strona (stojo.pl/butelka) publikuje zbliżone treści!

Te małe mogą jeszcze wymagać tresury załatwiania się na dworze, te starsze z pewnością są już przeszkolone - kliknij tutaj.

Przygarnąłem zwierzaka! Co dalej?
Jeżeli jestes już szczęśliwym właścicielem psa, następnym zadaniem jest zdobycie dla niego wyprawki. Będziesz potrzebował dla niego linki, obróżkę i jedzenie. Będąc w sklepie zoologicznym opłaci się zajrzeć do działu "zabawki dla psa" i kupić coś dla swojego pupila. W asortymencie będzie mnogość przeróżnych akcesoriów - fruwające freesbe, gumowe gryzaki, pluszaki - wszystko przy użyciu czego zwierzęta mogą rozładować nadmiar siły i trochę polatać.

Powinno się unikać karmienia psa pożywieniem, które jest przygotowane dla nas. Często nie jest to dla niego właściwy pokarm i może spowodować kłopoty żołądkowe. Wykluczone powinno być karmienie psa słodyczami! Pomimo, że ją uwielbiają, to czekolada przyczyniają się do powstawania niebezpiecznych toksyn, a te z kolei oddziałowują na układ trawienny, mózg czy serce.

Gdy tylko możesz, staraj się nie opuszczać swojego pupila na całą dobę.

Sprawdź mój serwis (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-kuny/53)! Tam oczekuje na Ciebie nowa świetna porcja najlepszych artykułów na ów temat. Nie pożałujesz!

Pamiętaj o spacerach najmniej 3 razy dziennie. Twój zwierzak na pewno zrewanżuje się bezwzględną miłością i oddaniem!