Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Czy komputery stacjonarne nie są już potrzebne? Czy nie istnieje potrzeba, aby je wykorzystywać? Prawdą jest, że wręcz przeciwnie

Żyjemy w coraz szybszych czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na już, na zaraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a widać to chociażby na przykładzie coraz nowszych odmian telefonów czy komputerów. Dzisiaj każdy jest w posiadaniu smartfona, zresztą bez niego trudno sobie wyobrazić obecne funkcjonowanie.


Dzisiaj także prawie każdy jest w posiadaniu laptopa, który jest niezbędny do pracy, ale także rozrywki czy choćby do korzystania z internetu. Prawie już nie pamiętamy, iż kiedyś były tylko komputery stacjonarne.

Jeśli masz pewność, że opisywany temat okazał się dla Ciebie ciekawy, to sprawdź, że też praktyczna strona zawiera równie istotne informacje - wejdź tu.

Czy już tego rodzaju nie istnieją? Czy jesteśmy w stanie nabyć jedynie laptopy?

Oczywiście, że tak nie jest. Stacjonarne są kupowane przez wiele osób, choć nie tak bardzo często, jak kiedyś. Obecnie w takie komputery inwestują osoby, jakie potrzebują dość dużych mocy obliczeniowych. Znaczy to, iż konieczny jest komputer mocny, z dobrym procesorem, kartą graficzną, jaki będzie w stanie pracować na różnych programach. Co ważne, będzie w stanie funkcjonować i być przy tym jak najbardziej efektywny. Najlepszy komputer stacjonarny więc to taki, jaki oferuje możliwości, jakich na pewno nie ma laptop.

Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Tego rodzaju komputer bardzo często wybierany jest przez grafików, jacy potrzebują bardzo niezawodnego sprzętu, aby ich programy graficzne działały tak jak powinny. To samo odnosi się do pracy różnorodnych animatorów filmowych. Trudno sobie wyobrazić projektanta graficznego, który stale pracuje na laptopie. Z pewnością da się tak pracować, ale jak się ma pewną ilość projektów do wykonania, a część z nich to dość spore rzeczy, to wtedy pojawia się kłopot. Dla kogo jeszcze najlepszy jest taki komputer? Na pewno dla graczy. Komputer stacjonarny dla gracza to wręcz rzecz oczywista. Oczywiście, tak samo jak grafik, tak gracz jest w stanie pograć na laptopie, jednakże jeśli chce mieć dostęp do wszystkich gier, a jednocześnie pragnie grać bez problemów powinien zdecydować się na prawdziwie porządny komputer stacjonarny.

Zaciekawił Cię taki artykuł? Jeżeli tak, to śmiało kliknij także ten link. Podobne informacje przeczytasz również tutaj szkocka whisky.

Przykładową propozycję można znaleźć w PCstore.


To gwarancja, że będzie dało się zagrać w każdą grę komputerową, nawet taką, jaka wymaga lepszego sprzętu. Dla początkujących graczy na pewno wystarczy laptop, a w niektórych przypadkach tablet, jednakże jeśli jesteś bardziej zaawansowany musisz zastanowić się nad czymś bardziej poważnym, co nie zawiedzie cię w najmniej nieoczekiwanym momencie. Taką gwarancję zapewnia trwały sprzęt - komputer stacjonarny najwyższej jakości.