Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jak wiele atrakcji zaproponować może dla turystów Szczyrk, baza kwater w tym mieście.

Wielu ludzi słysząc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o zadymionych hutach i hałdach wydobywczych. A tymczasem rejon ten może bardzo dużo zaproponować także dla turystów, bo zaledwie kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozpościera się całkowicie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

potok
Author: Aaron Choi
Source: http://www.flickr.com
Kraina pełna lasów, wspaniałych górskich szczytów i czystych strumieni, a także miejscowości, do jakich co roku przyjeżdżają tysiące turystów spragnionych wypoczynku blisko przyrody. A do miejscowości takich można zaliczyć Szczyrk, który jest obok Ustronia oraz Wisły najbardziej popularnym miastem tamtego regionu. Szczyrk leży bardzo malowniczo w Beskidzie Żywieckim, w dolinie rzeczki Żywica. Jego położenie powoduje, że jest doskonałym miejscem zarówno na pełny urlop, ale także jako wypadowa baza do pobliskich miejscowości i turystycznych atrakcji. A że w Szczyrku i w okolicy atrakcji jest co niemiara, to każdy, kto tam przyjedzie raczej nie będzie miał powodów, aby się nudzić. Przykłady - ..Okolice Szczyrku bardzo dobrze będą się nadawać do uprawiania rowerowej oraz pieszej turystyki, tamta okolica wręcz zachęca do tego, aby w aktywny sposób spędzać czas.

Musisz wiedzieć, że nasza witryna pomoże Ci w zgromadzeniu ciekawych informacji na każdy wątek. Ta strona z pewnością Ci się będzie podobać.

Wśród okolicznych wzgórz wyznaczono liczne szlaki dla piechurów, dużo jest również tras rowerowych o zróżnicowanej trudności, które się nadają zarówno dla dzieci z rodzinami, jak i dla zaawansowanych rowerzystów. Szczyrk jest także bardzo znanym ośrodkiem narciarstwa, liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu proponują doskonałe warunki aby uprawiać sporty zimowe. Duża część stoków ma sztuczne oświetlenie i naśnieżenie, więc umożliwia jazdę nawet jeśli warunki pogodowe mniej dopisują. Wykorzystując swą dużą popularność

Szczyrk proponuje turystom ogromnie rozbudowaną bazę kwater. Do dyspozycji są eleganckie, nowoczesne pensjonaty i hotele, mnóstwo pokoi prywatnych, a dla ludzi lubiących dużo niezależności kompletnie urządzone domki Szczyrk. Ceny noclegów, podobnie jak ich standard są dość różnorodne, i nie powinno być raczej być problemu żeby znaleźć tam coś pasującego do oczekiwań.Więcej tutaj.