Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Kajaki - pomysł na urlop

Spływy kajakowe to jeden ze sposobów na doskonałe oderwanie się od rzeczywistości. Mogą być nie tylko pomysłem na cały urlop, lecz także rewelacyjnie sprawdzą się podczas weekendowego wyjazdu w gronie znajomych. Dlaczego? Mają wiele zalet - czytaj dalej, a dowiesz się, czemu warto o nich pomyśleć.


Ich najważniejszą zaletą jest niewątpliwa poprawa kondycji. Chcesz płynąć? Musisz wiosłować, a to angażuje pracę wszystkich mięśni. Choć szczególnie pracują ramiona, to klatka piersiowa oraz korpus także mogą dostać odpowiednią porcję aktywności fizycznej. A to nie wszystko – masz okazję do obcowania ze wspaniałą naturą i efektownymi sceneriami, wielokrotnie takimi, jakich nie zobaczyłbyś spacerując po lądzie. Wzdłuż rzek możesz zaobserwować wiele nieskalanych miejsc, do jakich wejście mają tylko ci, którzy przemieszczają się drogą wodną.
spływ kajakowy
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com
Niewykluczone jest, że natrafimy też na zwierzęta, m.in. bobry lub wydry.

Kajaki to dla wielu również dawka emocji, jakich brakuje im w powszednim życiu. Szczególnie, jeśli wybierzemy wartką rzekę i będziemy zmagać się ze znajomymi, którzy będą chcieli zwyciężyć w takim samym stopniu, co my. Do tego wyprawa na spływy kajakowe nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Wystarczy zebrać chęci, znaleźć czas i grupkę osób, z którymi chcemy popływać.

Pragniesz pogłębić swą wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię zatem po inne wątki tu (https://www.hotelarkonpark.pl/biznes/oferty) - kliknij w link i przenieś się do nowej strony pełnej interesujących wpisów.

Potem szukamy miejsca, które aranżuje spływy i korzystamy ze wspaniałej atrakcji. Jeżeli nie wiesz, jakiego organizatora wybrać, zweryfikuj opinie w internecie, a zorientujesz się, który z nich zapewnia opiekę sprawdzonych instruktorów oraz ubezpieczenie dla wszystkich uczestników spływu. Ważne są również dodatkowe rozrywki, m.in. możliwość zorganizowania ogniska, wypożyczenia namiotu czy transport bagaży brzegiem w miejsce, w którym mamy nocleg. Propozycja na .


Jeśli wobec tego nie byłeś jeszcze nigdy na spływie kajakowym albo – na odwrót – jesteś ich zagorzałym miłośnikiem, już dziś poszukaj dobrego organizatora, a czekają cię niezwykłe wrażenia. Przekonaj się, jak znakomicie możesz się bawić i jak najszybciej wyjedź na kajaki , a zapomnisz o zwykłej rzeczywistości. To również idealny pomysł na wyjazd integracyjny, dlatego wyjdź z tą inicjatywą w pracy, a w następny weekend z pewnością szybciej skończycie swoje obowiązki.