Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Znakomite rozstrzygnięcie problemu powiązanego z utrzymaniem ładu w kuwecie kota przy użyciu żwirku silikonowego.

W momencie zdecydowania się na posiadanie zwierzaka w domu, należy przeanalizować wszelkie za i przeciw. Rozumie się przez się, że nie jest to rzecz, którą po jakimś czasie odłoży się w kąt i zapomni. Dlatego decyzja musi zostać w 100 % słusznie podjęta i przeanalizowana. Spora ilość osób głównie decyduje się na posiadanie psa albo kota. Co się z tym łączy, same zobowiązania, przy czym przystępniejsze dla niektórych jest utrzymanie kota. Dlaczego?
kliknij tu
Author: Rocky Mountain Feline Rescu
Source: http://www.flickr.com
Otóż już sam argument nie wychodzenia z domu o właściwych godzinach będzie jak najbardziej na plus dla tego zwierzaka. Można uchylić okno jak i drzwi balkonowe a nasz zwierzak sam wyjdzie jak i wróci. Jednak minusem dla niektórych może być to, iż jak da się zauważyć koty głównie te w mieszkaniach nie są za często wypuszczane. Więc należy jemu zorganizować miejsce na załatwianie potrzeb. W tym miejscu jakby tak dobrze przeanalizować na rynku jest już tak dużo udogodnień, iż nie okropny jest smród odchodów kota. Kuweta , inaczej lokum gdzie kot załatwia swoje potrzeby powinna być wypełniona żwirkiem silikonowym. Ów żwirek silikonowy dla kota dlatego, że wykonany jest z silikonu niebywale żwawo łączy jak i pochłania fetor odchodów wydalanych przez zwierzę. Zaletą danego żwirku jest również to, że dzięki swojej nieregularnej, szczeciniastej strukturze jest w stanie pochłonąć dość spore ilości wilgoci, dlatego nie jest koniecznością nagminna wymiana treści kuwety.

Żwirek ten wsypujemy w kuwecie do wysokości około pięciu cm. Oczywiście na bieżąco niezbędne będzie opróżnianie odchodów, aby obraz kuwety nie spowodował obrzydzenia. Kiedy żwirek silikonowy dla kota (porównaj ofertę na miski dla kota) jest sprzątany z odchodów to może zostać użytkowany nawet przez czas 1 miesiąca. Rzecz jasna w sytuacji jak dużo kotów korzysta z konkretnej kuwety, przy dużej ilości kotów ten czas się zmniejsza - sprawdź produkrty.Czarno biały kot
Author: Dziunka DBK
Source: http://www.flickr.com
W przypadku, kiedy do kuwety załatwiają się 2 koty, niezbędna będzie zmiana żwirku po upływie około 20 dni, jednak kiedy z kuwety użytkują już trzy koty to nowy żwirek trzeba wsypać po okresie piętnastu dni. Jak widać będzie to bardzo wygodne rozstrzygnięcie dla ludzi mających koty.