Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Pożywne dania dla naszych najbliższych o każdej porze. W jaki sposób dobrze je przechowywać?

Wszyscy wiemy, że nie ma nic smaczniejszego niż domowe obiadki. Ani jeden bar ani stołówka nie może się z nimi równać. Nie bez przyczyny mówi się, iż nie ma jak u mamy. Jeżeli nasza rodzicielka nie może nam codziennie gotować niesamowitych rarytasów to musimy kupić pojemnik do przechowywania żywności lub termos obiadowy. Dzięki temu bezproblemowo będziemy mogli przechowywać nasze najbardziej ukochane smaki.

polecany sklep z zastawą stołową i wyposażeniem kuchennym <div style=Porządne [TAG=przechowywanie" title="akcesoria kuchenne" />
Author: Dafi
Source: Dafi
uprzednio przyrządzonych dań nie jest prostą rzeczą. Czasami zdarza się, iż ich mocny zapach czuć w całej lodówce. Jeśli woń kotletów mielonych zmiesza się ze słodkim zapachem tortu lub zobacz też prezenty dla psów owoców, wtedy będziemy mieli nie lada kłopot. Ustrzec mogą nas pojemniki na żywność - . Pozwalają one komfortowe przechowywanie jedzenia w lodówkach. Dodatkowo nie przepuszczają one bardzo mocnych aromatów. Pojemniki na żywność są dostępne w przeróżnych kształtach a także rozmiarach. W efekcie bezproblemowo można przechowywać w nich dowolną ilość przysmaków. Nie zapominajmy o tym, iż jest możliwość położenia jednego pojemnika na drugim. Jest to szczególnie istotne, kiedy mamy małą lodóweczkę. Koszt również nie zwala z nóg. Kilka złotych nie jest wielkim wydatkiem, a znacznie ułatwia życie. Podobnie przydatny jak pojemniki na żywność może okazać się także termos obiadowy. Kiedy stołujemy się na mieście ułatwi nam dowiezienie obiadów do domu. Dzięki niemu zupa nie wyleje się na fotel naszego samochodu. Ponadto będziemy mogli dowieźć do domu jedzenie, które nadal będzie ciepłe. Termos obiadowy pozwala na jednoczesne transportowanie kilku dań, np. zupy, drugiego dania, surówek i deseru. To duże udogodnienie.

Pojemnik próżniowy
Author: AWG
Source: AWG
Przepyszny obiad po ciężkim dniu w pracy to podstawa. Niestety, nie zawsze możemy poświęcić czas na to, by gotować codziennie. Zawsze możemy upichcić troszkę więcej. Pozostałą część bezproblemowo możemy schować w pojemnikach na żywność albo w termosie obiadowym. Kiedy zyskamy pewność, iż w domu czeka na nas zdrowy posiłek, z dużo większą przyjemnością będziemy wracali do domowego zacisza. Rzecz jasna bez zbytecznych przystanków w fast food'ach. Na zdrowie!