Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Poznań – wyjątkowe miasto, w którym musisz zatrzymać się na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i nieduże miasteczka, które nas zauroczą, przeniosą w czasie lub pozwolą na moment odciąć się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie interesująca architektura łączy się z uspokajającą przyrodą.

luksusowy hotel
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Zanim wybierzemy się do stolicy województwa wielkopolskiego warto wcześniej się przygotować, sprawdzić najciekawsze miejsca, zaplanować trasę zwiedzania i zamówić nocleg. Jeżeli chodzi o hotele Poznań dysponuje pokaźną bazą, dzięki czemu bez kłopotu uda się odszukać idealny pokój na jedną lub kilka nocy. W zależności od wymogów podróżników można wybrać hotel klasyczny, jedno- lub kilkugwiazdkowy, a dla ceniących luksus jeden z nowoczesnych hoteli butikowych.

Osoby, które chcą przy okazji zregenerować mogą poszukać noclegu, zawierającego ponadto usługi SPA. Jeśli chcemy być w centrum wydarzeń zarezerwujmy hotel - www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa-Alam/hotel/RESTA-GRAND-RESORT/6262/40-4471-24FF.html - w okolicy Starego Rynku. Warto pamiętać o opcji B&B, zwłaszcza gdy lubicie zjeść śniadanie chwilę po przebudzeniu. Zarezerwowanie odpowiedniego noclegu ułatwi nam Internet. Po wprowadzeniu do wyszukiwarki internetowej sformułowania „hotel Poznań” albo „hotele Poznań” uzyskamy znaczą listę, przy pomocy której zdecydowanie wybierzemy najlepszą możliwość - zobacz . Gdy wybierzemy już hotel Poznań wraz ze swoimi widokami stoi przed nami otworem. Od czego zatem rozpocząć zwiedzanie?

Nie możemy przeoczyć Starego Rynku z barwnymi, różnorodnymi kamieniczkami. Zobaczymy tam nie tylko wyjątkową architekturę, ale także okazały renesansowy Ratusz, na którym dzień w dzień o 12 w południe ujrzymy znane, poznańskie koziołki. Klimat Rynku nie tylko sprzyja przechadzkom, ale także zjedzeniu posiłku w jednej z wielu zlokalizowanych tam restauracji, a wieczorem spędzeniu sympatycznego czasu przy pozytywnej muzyce.łóżka hotelowe
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Najstarszy zabytek Poznania, czyli katedra na Ostrowie Tumskim z pewnością nie zawiedzie zwolenników świątyń. Podobnie jak Fara, w której odbywają się niezwykłe koncerty organowe. W stolicy wielkopolski znajdziemy także Zamek Królewski i Zamek Cesarski – piękne budynki, które górują nad okalającą je współczesną architekturą. Do odprężenia zachęcają zaś Park Botaniczny, ZOO, Palmiarnia i Malta – wyjątkowy teren rekreacyjny z jeziorem.