Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Dlaczego tak chętnie korzystamy z portali portalach randkowych?

Czy w sieci można natrafić na miłość życia? Okazuje się, że tak, co potwierdzają statystyki oraz...szczęśliwe związki. W dzisiejszych czasach co ósma para w Europie zawiera znajomość właśnie przez internet. W kraju już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, poszukując drugiej połówki. Czy dobrze jest logować się na portalach randkowych?
kobieta korzysta z konta internetowego
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, gdyż szukanie partnera w sieci potrafi być bardzo emocjonujące. To my decydujemy jakie cechy powinna mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, flirtować, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. Tempo znajomości zależy jedynie od nas. W znalezieniu miłości, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej trzy przecznice dalej, możemy w rodowitym Angliku.Nierzadko słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości, w obecnych czasach jest to normą. A że polskie kobiety cenią sobie wartości moralne i rodzinne, potrafią się doskonale spełniać zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym – nie dziwi fakt, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie.

Ten proponowany link, który zawiera informacje na omawiany temat, jest nieziemsko genialny, lecz masz możliwość zgłębić inne wiadomości na ten temat, klikając tutaj.

Więc warto skorzystać z szansy i zalogować się na portalu randkowym. Tym bardziej, że nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najważniejsze w życiu – miłość.

Zanim stworzymy profil na portalach typu: randki przez internet, są nasze wymagania co do przyszłego partnera. Zgadza się, ustawianie wysokiej poprzeczki zwykle mija się z celem, albowiem miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Podając swoje zainteresowania oraz oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.


laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy spokojnymi osobami i szukamy statecznego partnera na pewno nie dogadamy się z typem „Piotrusia Pana”. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony partner, więc należy sprawdzać profile pod tym kątem. Miejmy na uwadze jednak, iż nie ma ludzi idealnych nie przesadzajmy więc z długą listą oczekiwań. Warto poznawać, szukać, a miłość któregoś dnia przyjdzie.