Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Oferta wynajęcia autokarów

Firma transportowa Filip Kowalski S.C wykonuje przewozy osób regularnymi kursami autokarowymi które łączą naszą miejscowość z kilkoma w najwyższym stopniu atrakcyjnymi miejscowościami, z Warszawą, z Krakowem, Gdynią, z Rzeszowem, z Kaliszem, Kołobrzegiem, Szczyrkiem itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Kursy są realizowane niezwykle praktycznymi busami z logo Mercedes, wyposażonymi w klimatyzację, systemem monitoringu. Przejazdy dokonywane są podług rozkładu dostępnego u naszych kierowców. Standardowa częstość odjazdów na naszych liniach wynosi plus minus pięć autobusów na godzinę, co daje zwykły termin wyczekiwania na kurs nie więcej niż dwanaście minut. Ponad to nasze przedsiębiorstwo poleca Państwu wynajem autokarów. Naszą klientelą mogą też być osoby fizyczne szukające opcji wyjazdu na przykład na uroczystości pogrzeby bądź zjazdy rodzinne i tym podobne. Sugerujemy też wyjazdy grupowe, również tych małych grup (minimum 8 osób) dla przykładu na wakacyjne wyjazdy albo ferie wakacje, wyjazdy na stok narciarski. Naturalnie na życzenie klienta podstawimy autokar większy.

Autokar wycieczkowy
Author: mdc LEROY
Source: http://www.flickr.com
Polecamy także wyjazdy dla opiekunów na tak zwane zielone szkoły, obozy harcerskie. Wynajmujemy autokary też w kursy zagraniczne na przykład do: Anglii, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii czy Portugalii. Na życzenie klienta zdołamy zorganizować także długookresowy przewóz pracowników do prawie wszystkich państw Unii Europejskiej. Proponujemy też wynajem autokarów na przeróżnego typu kursy zagraniczne, wycieczki objazdowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi kierowcami, którzy umożliwią wygodny wyjazd każdej wycieczce. Nasi kierowcy dołożą wszelkich starań by wycieczka przebiegła przyjemnie i wygodnie.

Istnieje bonus dla osób, które potrzebują podobnych materiałów - zobacz info tu! Odnosi się ono do rozpatrywanego w tym tekście tematu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na szlakach dalekich autokar kierowany jest na przemian przez dwu kierowców. Wyjazd odbywa się z przerwami. Nasze busy są dodatkowo wyekwipowane w darmowy dostęp do sieci internetowej. Cennik najmu autokarów można zobaczyć na stronie internetowej również w siedzibie przedsiębiorstwa. W naszym serwisie można ujrzeć też opinie odbiorców naszych usług. Opłaty za najem autokarów już od 1,80 PLN za kilometr. Do wspomnianej ceny trzeba doliczyć wartość zakwaterowania kierowców gdyby kurs był kilkudniowy. Mamy pewność, że nasi klienci będą usatysfakcjonowani. Dla wiernej klienteli oferujemy niezwykle korzystne rabaty w zależności od długości przebytej trasy oraz wielkości wyjętego autobusu.