Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Hotel w Nowym Targu jako lokalizacja wielu atrakcji i wypoczynku

Nowy Targ to urocza stolica Podhala. Od wieków słynie z handlu i rzemiosła, w szczególności z wyrobu kożuszków i butów. To miejsce nie tylko ślicznych widoków, lecz również wielu atrakcji i odpoczynku, który zapewnia hotel Nowy Targ.
pokój
Author: Hotel Montecatini Terme
Source: http://www.flickr.com
Doceniając malowniczość i czar tego miejsca, w latach 50-tych ubiegłego wieku został tutaj utworzony rezerwat przyrody, a jego tajemnicza sceneria posłużyła jako plener w produkcjach kinematograficznych.W tym miejscu jest możliwość napawać się niezwykłymi widokami masywu Babiej Góry, także widokami przekazywanymi przez cztery Parki Narodowe. Nowy Targ jest profesjonalną bazą turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, również kajakowej, to naturalnie stąd wyrusza najstarszy i najogromniejszy w Europie spływ kajakowy. W słoneczne dni wskazane jest przeznaczyć chwilę na delektowanie się, produkowanymi z tradycyjnych przepisów, lodami. W dawnym kamieniołomie został wykonany rezerwat przyrody mający pod swoją ochroną różnokolorowe wapienne skały, pochodzące z rozlicznych czasów geologicznych. Dla każdego turysty jest nietypowym doznaniem ujrzeć zastygłe w skalnych formacjach pozostałości byłej fauny. Skałka Rogoźnicka to miejsce wyjątkowe nie tylko w skali Podhala, ale także całej Polski. O jej wyjątkowym zakresie niech zaświadcza fakt, iż jest to jedyne miejsce w Polsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Geologicznego UNESCO. Oznacza to, że Skałka Rogoźnicka jest unikatowym punktem geologicznym w skali świata.


na szlaku
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Nocleg w samym Sercu Gór to wspaniała oferta dla wszystkich szukających chwili odpoczynku od miejskiego zgiełku. Na przykład w tym miejscu Hotel (zakopane hotel) w Nowym Targu z przytulnymi pokojami.

Świetne usytuowanie zakłada znaczny kalejdoskop możliwości przed każdym kto przystanie tu chociaż na chwilę. Dla spragnionych trudów, ale i radości górskich wędrówek stoją otworem trasy Gorców, Pienin, oraz Tatr. Na amatorów białego szaleństwa czekają dwa niedaleko położone wyciągi w samym Nowym Targu, oraz ich niezliczona ilość na całym Podhalu. Wyglądającym sielskiego odpoczynku zdołamy zaproponować przechadzki na łonie natury, również spływ Dunajcem. Wyczerpanych wszelakimi atrakcjami górskimi zaprasza hotel Nowy Targ.