Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Świetne gry na konsole

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej zarekomendować. Konsola to w zasadzie komputer, różniący się od normalnego PC funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
Konsoli nie da się po nabyciu udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak robi się to w przypadku klasycznego PC.

Zaintrygował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem. Zobaczysz wtedy ponadto dokładniejsze dane związane z omawianą problematyką.

Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy dodać tylko elementy peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran.Blackgames.pl - konsole
Source: Blackgames.pl
W sprzedaży obecnie znajduje się parę wartych uwagi urządzeń. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 3 i Playstation 4 (::sklep::). Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360 i Xbox One, japońskie Nintendo zaś WiiU. Ceny konsol lepszych generacji rozciągają się w zależności od fakultatywnych dodatków. Taniej można nabyć Playstation 3 – w tym przypadku ceny krążą wokół 700 zł za nieużywany sprzęt.

Na wszystkie najpopularniejsze konsole wyszło wiele ciekawych pozycji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najlepszych gitarzystów. Polecić należy też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo. Na PS3 stworzono mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS4, ze względu na lepszą specyfikację, mają dużo poprawioną szatę graficzną. Konsola Microsoftu zaś oferuje nawet bogatsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W rodzaju znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta (::tutaj odnośnik do e-sklepu::) też szczyci się świetną polską grą RPG Wiedźmin.

Ten odsyłacz do wpisu (http://www.e-plastyczny.pl/artykuly-szkolne/piora) przybliży Ci większą ilość danych na ten temat, który tak bardzo Cię zafascynował i zwyczajnie wciągnął.


Ostatnio popularne stały się lekkie netbooki i tablety, ułatwiające stały dostęp do internetu. Ciekawą możliwością dla każdego użytkownika takich urządzeń byłby zakup konsoli. W ten sposób można wygodnie oddzielić relaks od zajęć zawodowych.